Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Začala výmena okenných výplní a oprava sociálnych zariadení v budovách škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Začala výmena okenných výplní a oprava sociálnych zariadení v budovách škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta

Dňa 2. 7. 2018 začala výmena okien a dverí na 2 objektoch Základnej školy Bernolákova. Celkovo bude vymenených 144 okenných výplní, a to v triedach, učebniach, sociálnych a skladových priestoroch budovy II. stupňa základnej školy a školskej jedálni. V rámci opráv v budove školskej jedálne bude zrekonštruovaný hlavný vchod do tohto objektu a zrealizovaná bude aj výmena všetkých vstupných dverí v objekte. Celkovo do výmeny a opráv bude preinvestovaných približne 100 000 eur. Ukončenie opráv je naplánované do konca augusta.

Zároveň mesto začalo s opravou 3 sociálnych zariadení v dvoch pavilónoch Materskej školy na Ulici 1. mája. V rámci opravy budú v sociálnych zariadeniach odstránené staré a osadené nové obklady, dlažby, podlahy a sanita. Celkovo mesto do opravy preinvestuje približne 9 000 eur. Ukončenie prác je naplánované na koniec júla.

V rámci leta sú naplánované aj ďalšie opravy, a to výmena okien na Materskej škole Okulka a oprava bazéna v tejto materskej škole, renovácia povrchu pretlakovej športovej haly, oprava strechy na budove CVČ a ďalšie.

« späť

aktualizácia: 07.08.2018 | počet zobrazení: 5 486
Počet návštev od 21.02.2008: 4474301
Počet návštev dnes: 473