Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Majme srdcia plné lásky

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Majme srdcia plné lásky

Majme srdcia plné lásky Sviatok sv. Mikuláša a Vianoce sú časom kedy ľudia snívajú vianočné sny, majú tajne priania. Splnia sa však len vtedy, keď naše srdcia budú naplnené láskou a dobročinnosťou. Je to čas, keď ľudia myslia viac srdcom ako rozumom. Keby človek rozmýšľal srdcom a nie len rozumom svet okolo nás by bol oveľa krajší, ľudia by boli k sebe lepší a milší. Pokoj medzi ľuďmi, radosť, šťastie vo svete to nie sú obchody rozumu, to je vec srdca.

Srdce plné lásky je otvorené dokorán a žičí aj inému nielen sebe. Preto teraz je ten čas, kedy môžeme darovať osobne nielen darček a úsmev tomu koho máme radi, svojím blízkym ale predovšetkým tým, ktorých chceme potešiť, povzbudiť, pretože život im ukázal tu smutnejšiu stránku. Veď keď nebudeme zahľadení sami do seba a naše srdce bude naplnené láskou, tak vo svojom okolí uvidíme nielen svojich blízkych a tých ktorých máme radi ale aj starých či osamelých, chorých, trpiacich, siroty či bezdomovcov. Práve oni najviac potrebujú pomoc jednotlivca, ale aj inštitúcií, ktorí podajú pomocnú ruku. Pomocnú ruku počas celého roka im podávajú pracovníci sociálneho referátu mestského úradu, ktorí sú tam pre všetkých obyvateľov mesta, odkázaných na pomoc, radu, finančnú podporu, alebo potrebujú sa podeliť so svojimi problémami a starosťami.

Primátor mesta Ing. Ján Ragan pre siroty, bezdomovcov a chlapcov z detských domov umiestnených v charitnom dome odovzdal balíčky so želaním, aby im Vianoce priniesli radosť duše a posolstvo nebeského pokoja aj v roku 2014.

Mgr. Mária Žolnová, oddelenie organizačné a sociálnych služieb

« späť

Majme srdcia plné lásky
« » Majme srdcia plné lásky
Majme srdcia plné lásky Majme srdcia plné lásky
aktualizácia: 30.12.2013 | počet zobrazení: 27 101
Počet návštev od 21.02.2008: 4638560
Počet návštev dnes: 426