Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Dni mesta Vranov nad Topľou 2020 - príhovor primátora Jána Ragana + video

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Dni mesta Vranov nad Topľou 2020 - príhovor primátora Jána Ragana + video

dni mesta 2020 Drahí Vranovčania,


každoročne v júni spoločne oslavujeme narodeniny nášho mesta. V tomto roku mali byť o čosi výnimočnejšie, a to v znamení osláv 750. výročia 1. písomnej zmienky o našom meste. Chystali sme pre Vás nezabudnuteľný program, ktorý mal byť prierezom histórie mesta od dávnych čias, až po jeho súčasnosť.

Video nájdete tu: https://youtu.be/LHuUXBSle1A

Život však prináša nepredvídateľné chvíle a pandémia, ktorá postihla nie len nás, ale celý svet, ňou určite je. Priznám sa, v kútiku duše som si pre nás všetkých želal, aby sa Dni mesta uskutočnili a aby sme všetci spolu oslávili krásne jubileum Vranova nad Topľou. No napriek tomu, že sa opatrenia uvoľňujú a postupne sa vraciame do bežného života, my chceme zostať zodpovední. Rozhodli sme sa tento rok Dni mesta neorganizovať.

Preto mi dovoľte prihovoriť sa vám aspoň takto a zaželať mestu Vranov nad Topľou svetlú budúcnosť a nám všetkým zapriať, aby naše mesto bolo pre nás skutočným domovom, aby sme si pomáhali, boli zhovievaví, ohľaduplní, aby sme sa spájali pre dobré vecí, podporovali sa navzájom, odpúšťali si, aby sme nebojovali vo vojnách medziľudských vzťahov. Jednoducho, aby sme tu žili spokojne, šťastne ako jedna rodina.

« späť

aktualizácia: 07.07.2020 | počet zobrazení: 1 883
Počet návštev od 21.02.2008: 4478719
Počet návštev dnes: 573