Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Vranov nad Topľou navštívil predseda NRSR Boris Kollár a minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal + video

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Vranov nad Topľou navštívil predseda NRSR Boris Kollár a minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal + video

V piatok 26. 6. 2020 mesto Vranov nad Topľou navštívili predseda Národnej rady Slovenskej republiky Boris Kollár a minister dopravy a výstavby Slovenskej republiky Andrej Doležal.

Video nájdete tu: https://youtu.be/l18S3Y3jkCw

Primátor mesta Ján Ragan spolu so svojimi zástupcami Milanom Tkáčom, Dušanom Molekom a prednostom Mestského úradu vo Vranove nad Topľou Imrichom Kónyom, v rámci stretnutia otvorili viaceré témy, ktoré súvisia s aktuálnou situáciou v meste.
„Prítomných hostí som oboznámil ako sa nám darí rozvíjať mesto pomocou iných zdrojov, a to akčného plánu, štrukturálnych fondov a zdrojov z Prešovského samosprávneho kraja. Poukázal som na veľmi zlú situáciu v oblasti dopravy a zamestnanosti. Zároveň som prítomných informoval o pripravovanom projekte výstavby severného obchvatu mesta a o možnosti výstavby južného obchvatu, výstavbou ktorého by sa odľahčila doprava nielen v samotnom centre ale aj v mestských častiach Čemerné a Lomnica,“ povedal primátor mesta Ján Ragan.

« späť

aktualizácia: 07.07.2020 | počet zobrazení: 6 382
Počet návštev od 21.02.2008: 4657016
Počet návštev dnes: 3456