Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Najčítanejšie

Vranov nad Topľou navštívil predseda NRSR Boris Kollár a minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal + video

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Vranov nad Topľou navštívil predseda NRSR Boris Kollár a minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal + video

V piatok 26. 6. 2020 mesto Vranov nad Topľou navštívili predseda Národnej rady Slovenskej republiky Boris Kollár a minister dopravy a výstavby Slovenskej republiky Andrej Doležal.

Video nájdete tu: https://youtu.be/l18S3Y3jkCw

Primátor mesta Ján Ragan spolu so svojimi zástupcami Milanom Tkáčom, Dušanom Molekom a prednostom Mestského úradu vo Vranove nad Topľou Imrichom Kónyom, v rámci stretnutia otvorili viaceré témy, ktoré súvisia s aktuálnou situáciou v meste.
„Prítomných hostí som oboznámil ako sa nám darí rozvíjať mesto pomocou iných zdrojov, a to akčného plánu, štrukturálnych fondov a zdrojov z Prešovského samosprávneho kraja. Poukázal som na veľmi zlú situáciu v oblasti dopravy a zamestnanosti. Zároveň som prítomných informoval o pripravovanom projekte výstavby severného obchvatu mesta a o možnosti výstavby južného obchvatu, výstavbou ktorého by sa odľahčila doprava nielen v samotnom centre ale aj v mestských častiach Čemerné a Lomnica,“ povedal primátor mesta Ján Ragan.

« späť

aktualizácia: 07.07.2020 | počet zobrazení: 5 200
Počet návštev od 21.02.2008: 4383617
Počet návštev dnes: 1012