Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Máme Majsterku SR junioriek - Viktóriu Mikovú

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Máme Majsterku SR junioriek - Viktóriu Mikovú

… a ďalšie dve bronzové medaily

V Banskej Bystrici sa v nedeľu, 20.3.2016, konali Majstrovstvá Slovenskej republiky juniorov a junioriek. Zlato si vybojovala Viktória Miková vo váhe do 57 kg. V prvom zápase si s prehľadom poradila s pretekárkou zo Spišskej Novej Vsi Gallschneiderovou na ippon, keď po hode na juko jej nasadila držanie. Druhý zápas však na ippon podľahla Prešovčanke Priščákovej. Do tretieho zápasu so súperkou Arendáčovou z Bardejova išla takticky pripravená a po dvoch wazari nasledovala výhra na ippon. Posledný ippon uštedrila pretekárke z Dubnice nad Váhom Valkovej. Keďže tri pretekárky, a to Miková, Priščáková i Arendáčová mali po troch výhrach na ippon a jednej prehre rovnaký počet bodov, podľa pravidiel SZJ išli na preváženie. Najťažšej sa „ušlo“ 3.miesto. Vikina vážila najmenej a zlato teda patrilo jej.

Michaela Hladová, bronzová vo váhe do 52 kg, po dlhšom tréningovom výpadku, ktorý bol zapríčinený doliečením kolena po operácii, taktiež absolvovaním písomných maturitných skúšok, na tatami skoro nechala „dušu“. V prvých dvoch zápasoch zaznamenala prehru, a to s pretekárkami z STU Bratislava a Dubnice nad Váhom, ďalšie dva zápasy však uhrala vo svoj prospech a s pretekárkami z Lučenca a Martina zvíťazila na wazari.

Bronzovú medailu si domov priniesla aj Katarína Ihnátová vo váhe plus 78 kg.

Mužský pretekár, Jakub Ševčík, vo váhe do 66 kg po prvom vyhratom zápase na ippon s pretekárom zo Spišskej Novej Vsi natrafil v druhom kole na pretekára z Martina. Štyridsať päť sekúnd do konca zápasu ešte viedol na juko, avšak chyba úchopu súpera pod úroveň opasku bola potrestaná hansoku-make a ukončením zápasu v prospech súpera. V opravách zaznamenal prehru nad pretekárom z Michaloviec a skončil na 7.mieste.

Viac tu: http://www.judovranov.sk/…oriu-mikovu/

« späť

aktualizácia: 06.04.2016 | počet zobrazení: 6 952
Počet návštev od 21.02.2008: 4624800
Počet návštev dnes: 927