Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Najčítanejšie

Primátor slávnostne prijal reprezentantov VsTK Vranov n/T

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Primátor slávnostne prijal reprezentantov VsTK Vranov n/T

V utorok 7. 8. 2018 primátor mesta Ján Ragan v zasadačke mestskej rady slávnostne prijal reprezentantov VsTK Vranov n/T, majstrov Slovenskej republiky v súťaži dorasteneckých družstiev 2017/2018, víťazov v dorasteneckej lige v stolnom tenise, Daniela Oráča a Samuela Feča, ktorí spolu s Petrom Tušimom druhý krát obsadili 4. miesto v extralige mužov.
Video z prijatia nájdete tu: https://youtu.be/HFcNnnVmkmk
V príhovore primátor prítomným reprezentantom a členom výkonného výboru Antonovi Hajdukovi a Vincentovi Pavukovi poďakoval za úspešnú reprezentáciu nášho mesta. „Veľmi sa teším úspechom, ktoré ste dosiahli. Samozrejme sledujem ich už niekoľko rokov, či už Daniela Oráča, Sama Feča. Peter Tušim je stabilný reprezentant, stabilný člen tímu. Je veľmi dobré, že sa držíte medzi vrcholovými súťažiacimi v tomto športe a že aj týmto spôsobom zviditeľňujete naše mesto. Vy, ako špička klubu, určite ste aj príkladom pre ďalšiu generáciu, pre mladších reprezentantov. Veľká vďaka aj patrí všetkým funkcionárom klubu, predsedovi, správnej rade klubu VsTK Vranov n/T. Mesto určite bude aj naďalej podporovať činnosť vášho klubu a hľadať ďalšie možnosti jej zlepšenia,“ povedal primátor mesta Ján Ragan.

História stolného tenisu vo Vranove nad Topľou

Stolný tenis je po futbale najstarším organizovaným športom v našom meste. Stolnotenisový klub ŠK Vranov vznikol v roku 1939. Jeho novodobá história sa datuje predovšetkým rokom 2002, keď klub získal darom do vlastníctva stolnotenisovú halu na Ulici B. Němcovej. Nové kvalitné herné podmienky sa v krátkom čase prejavili postupom družstva dospelých z najvyššej krajskej súťaže do celoštátnej prvej ligy a v roku 2015 postupom medzi slovenskú elitu – extraligu mužov. Celý rad celoslovenských úspechov dosiahli členovia klubu aj v mládežníckych kategóriách. Takto popri extraligistoch robia radosť nielen klubu, ale aj nášmu mestu. V priebehu tohto týždňa reprezentanti VsTK Vranov n/T absolvovali 3 dňový tréning, ktorý viedol Andree Lee z Pekingu. VsTK Vranov n/T je laureátom Ceny primátora mesta 2017 za dlhoročný rozvoj stolného tenisu v meste Vranov nad Topľou, za obetavú výchovu mladej generácie a úspešnú reprezentáciu v najvyššej slovenskej stolnotenisovej extralige. Predsedom klubu VsTK Vranov n/T je Marián Sisák, členovia výkonného výboru VsTK Vranov n/T sú Anton Hajduk a Vincent Pavuk.

« späť

aktualizácia: 24.08.2018 | počet zobrazení: 2 460
Počet návštev od 21.02.2008: 4389431
Počet návštev dnes: 536