Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Slávnostné prijatie hokejbalistov - majstrov Slovenska v extraligovej kategórii U23

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Slávnostné prijatie hokejbalistov - majstrov Slovenska v extraligovej kategórii U23

Primátor mesta Ján Ragan spolu so svojim zástupcom Dušanom Molekom v utorok 17. mája slávnostne prijal hokejbalistov – členov klubu Hokejbal môže hrať každý a zároveň majstrov Slovenska v extraligovej kategórii U23. Pre túto kategóriu to bol pilotný turnaj, teda vranovskí hokejbalisti sú jej prvými víťazmi.
„V prvom rade vám chcem poďakovať za úžasnú reprezentáciu nášho mesta. Nestáva sa často, že nejaký šport v našom meste dosiahne takéto pekné úspechy. Je vidno, že robíte dobrý kus práce. Zodpovedne trénujete, poctivo sa pripravujete a svoj športový talent viete pretaviť do úžasných víťazstiev. Svojou húževnatou prácou robíte nášmu mestu dobré meno. Veľká vďaka patrí aj trénerom Branislavovi Štefanovi a Marošovi Hricovi, ako aj funkcionárom vášho klubu. Stretávame sa s nimi a spoločne pracujeme na viacerých projektoch, ktoré spoločne chceme v najbližšom období zrealizovať a tým zlepšiť podmienky pre váš klub. Či už ide o vybudovanie ihriska v Čemernom, alebo projekt vybudovania hokejbalovej haly,“ povedal primátor mesta Ján Ragan.
Klub Hokejbal môže hrať každý vznikol v roku 2017. Založený bol s myšlienkou dotiahnuť k tomuto športu čo najviac detí a mládeže. Klubu sa tento cieľ dosiahnuť darí, pretože víťazné mužstvo bolo zložené z hráčov, ktorí nás reprezentujú v kategórii mužov, juniorov a možnosť v tomto turnaji dostali aj traja hráči kategórie U17, pre ktorých to bol zaujímavá skúsenosť. K dnešnému dňu má klub Hokejbal môže hrať každý 150 registrovaných hráčov, ktorí hrávajú celoslovenské súťaže v kategóriách : U8, U9, U10, U11, U12, U17, U20,U23 a muži.

« späť

aktualizácia: 15.06.2022 | počet zobrazení: 1 306
Počet návštev od 21.02.2008: 4625646
Počet návštev dnes: 513