Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Otvorenie novej hracej plochy na futbalovom štadióne

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Otvorenie novej hracej plochy na futbalovom štadióne

V sobotu 17. 3. 2018 primátor mesta Vranov nad Topľou Ján Ragan, spolu s prezidentom Slovenského futbalového zväzu (SFZ) Jánom Kováčikom, predsedom Východoslovenského futbalového zväzu v Košiciach a prvým viceprezidentom SFZ Richardom Havrillom, štátnym tajomníkom Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Petrom Krajňákom, prezidentom MFK Vranov nad Topľou Mikulášom Némešom, investorom Jánom Drozdom, pred futbalovým zápasom III. ligy – skupiny Východ medzi MFK Vranov a lídrom súťaže MŠK Tesla Stropkov, slávnostne otvorili novú hraciu plochu na Futbalovom štadióne na Ulici Boženy Němcovej vo Vranove nad Topľou.
„Vo Vranove nad Topľou sa nám podarilo zrealizovať výnimočnú investíciu a tou je nový umelý hrací povrch na futbalovom štadióne, ktorú sme ukončili v závere minulého roka. V zimnom období sme mali možnosť ho otestovať počas prípravy, tréningov a ukázalo sa to ako veľmi dobré rozhodnutie. Dnes vidíte, že aj napriek chladnému počasiu, dažďu a zime na tomto trávniku mohli naši žiaci, dorastenci, A mužstvo trénovať, hrať futbal, pričom na ostatných ihriskách boli zrušené zápasy. Veľká vďaka patrí jednak poslancom mesta, ktorí schválili finančné prostriedky z rozpočtu mesta, taktiež Prešovskému samosprávnemu kraju za finančnú podporu, veľké poďakovanie patrí Slovenskému futbalovému zväzu a jeho prezidentovi Jánovi Kováčikovi a najväčšia vďaka patrí Jánovi Drozdovi, ktorý veľmi výrazne finančne podporil nielen túto rekonštrukciu, ale aj dostavbu zimného štadióna. Je to človek, ktorý výrazne podporuje šport v našom meste.“ povedal primátor mesta Ján Ragan.
K prítomným sa prihovoril aj prezident SFZ Ján Kováčik: „Som veľmi rád, že tu môžem byť a povedať vám, že tento projekt je ojedinelý. Je prvý na Slovensku, ktorý bol zrealizovaný prostriedkov mesta, z prostriedkov PSK a hlavne zo súkromných zdrojov. Som rád, že aj my sme sa mohli pripojiť, a to sumou 45 000 eur. Všetky ostatné, ktoré sme za posledné 3 roky otvárali, boli z veľmi významnou podporou Slovenského futbalového zväzu. Chcem vám zaželať, aby na tomto trávniku čo najskôr behali reprezentanti, ktorých Slovensko potrebuje.“

Video z otvorenia nájdete tu: https://youtu.be/QoRJnMQCUWs

« späť

aktualizácia: 29.05.2018 | počet zobrazení: 7 470
Počet návštev od 21.02.2008: 4632728
Počet návštev dnes: 1343