Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Primátor Ján Ragan poveril svojim zastupovaním poslancov MsZ Milana Tkáča a Dušana Moleka + video

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Primátor Ján Ragan poveril svojim zastupovaním poslancov MsZ Milana Tkáča a Dušana Moleka + video

Primátor mesta Ján Ragan dňa 6. 12. 2018 poveril svojim zastupovaním poslancov mestského zastupiteľstva Milana Tkáča a Dušana Moleka. Obaja poslanci pozíciu zástupcu primátora zastávali v predošlom volebnom období. „Je to už tradícia a prisľúbil som to občanom Čemerného, že jeden z mojich zástupcov bude z ich mestskej časti, preto som sa rozhodol poveriť poslanca MsZ Milana Tkáča za svojho zástupcu. Za druhého zástupcu som poveril taktiež dlhoročného poslanca Dušana Moleka, ktorý zastupuje južnú časť nášho mesta. Obaja sú prirodzené autority a zároveň sú dlhoroční poslanci za svoje obvody,“ povedal primátor mesta Ján Ragan.
Kompetencie zástupcov primátora budú vymedzené v zmysle zákona tak, ako to bolo v uplynulých 4 rokoch. Zástupca primátora Milan Tkáč sa bude prioritne venovať oblasti služieb občanom, verejnoprospešným činnostiam a zástupca Dušan Molek oblasti rozvoja podnikania a oblasti rozvoja športu.

Video z poverenia zástupcov primátora nájdete tu: https://youtu.be/Kwo-s4dqHhI

« späť

aktualizácia: 21.01.2019 | počet zobrazení: 2 469
Počet návštev od 21.02.2008: 4481732
Počet návštev dnes: 588