Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Streda 16.01.2019
aktuálne o 20:01
Preva?ne obla?no
teplota 1°C
predpoveď na zajtra
Preva?ne zamra?en?
cez deň 4°C / v noci -1°C

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Mesto pokračuje v opravách miestnych a peších komunikácií

Mesto pokračuje v opravách miestnych a peších komunikácií

V uplynulom období mesto Vranov nad Topľou ukončilo opravu chodníkov na Ulici duklianskych hrdinov od OC Billa po Ulicu 1. mája v dĺžke 200 m, opravu jednosmernej cestnej komunikácie a chodníka medzi Ulicou Janka Kráľa a Ondavskou ulicou a opravu cestnej komunikácie na Dubníku v dĺžke 200 metrov. Na týchto komunikáciách bol odstránený asfalt a staré obrubníky, osadené nové obrubníky a potiahnutý nový asfaltový koberec.
video z opráv:
https://youtu.be/PKsIYZT5e24
https://youtu.be/wjyvsFMnP_s
https://youtu.be/f2tvGMEr25I
Začiatkom septembra mesto začalo s opravou cestnej komunikácie na uliciach Viničná, Slnečná a generála Svobodu v dĺžke 900 metrov. Zároveň na tejto komunikácii Východoslovenská vodárenská spoločnosť a.s. v tomto období realizuje opravu vodovodného potrubia.
Súbežne s touto opravou mesto realizuje aj opravu pešej komunikácie na Rázusovej ulici. Do konca roka je naplánovaná aj oprava pešej komunikácie na Mlynskej ulici.
V rámci opravy miestnych a peších komunikácií mesto v tomto období realizuje aj úpravu spevnených plôch na sídliskách a to na Sídlisku 1. mája vedľa bloku B (6 parkovacích miest), nad bytovým domom G (16 parkovacích miest), vedľa bytového domu G a pred blokom I a na Lúčnej za bytovým domom 2717 (8 parkovacích miest). Zároveň na Sídlisku II. pred blokom 1216 budú z dôvodu zvýšenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky parkovacie plochy upravené tak, aby nezasahovali do miestnej komunikácie. V priebehu letných prázdnin bola v meste Vranov nad Topľou ukončená oprava cestnej komunikácie na Kalinčiakovej ulici, oprava chodníka pri Základnej umeleckej škole, oprava pri bytovom dome 1220 a plochy pri Dome kultúry vo Vranove nad Topľou.

« späť

Oprava pešej komunikácie na Rázusovej ulici Oprava pešej komunikácie na Rázusovej ulici
« predchádzajúci Oprava pešej komunikácie na Rázusovej ulici Úprava spevnenej plochy na Sídlisku 1.mája Cestná komunikácia na Ulici gen. Svobodu počas rekonštrukcie nasledujúci »
aktualizácia: 10.10.2016 | počet zobrazení: 2358

Počet návštev od 21.02.2008: 2815334
Počet návštev dnes: 739
fb