Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Mesto pokračuje v opravách miestnych a peších komunikácií

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Mesto pokračuje v opravách miestnych a peších komunikácií

V uplynulom období mesto Vranov nad Topľou ukončilo opravu chodníkov na Ulici duklianskych hrdinov od OC Billa po Ulicu 1. mája v dĺžke 200 m, opravu jednosmernej cestnej komunikácie a chodníka medzi Ulicou Janka Kráľa a Ondavskou ulicou a opravu cestnej komunikácie na Dubníku v dĺžke 200 metrov. Na týchto komunikáciách bol odstránený asfalt a staré obrubníky, osadené nové obrubníky a potiahnutý nový asfaltový koberec.
video z opráv:
https://youtu.be/PKsIYZT5e24
https://youtu.be/wjyvsFMnP_s
https://youtu.be/f2tvGMEr25I
Začiatkom septembra mesto začalo s opravou cestnej komunikácie na uliciach Viničná, Slnečná a generála Svobodu v dĺžke 900 metrov. Zároveň na tejto komunikácii Východoslovenská vodárenská spoločnosť a.s. v tomto období realizuje opravu vodovodného potrubia.
Súbežne s touto opravou mesto realizuje aj opravu pešej komunikácie na Rázusovej ulici. Do konca roka je naplánovaná aj oprava pešej komunikácie na Mlynskej ulici.
V rámci opravy miestnych a peších komunikácií mesto v tomto období realizuje aj úpravu spevnených plôch na sídliskách a to na Sídlisku 1. mája vedľa bloku B (6 parkovacích miest), nad bytovým domom G (16 parkovacích miest), vedľa bytového domu G a pred blokom I a na Lúčnej za bytovým domom 2717 (8 parkovacích miest). Zároveň na Sídlisku II. pred blokom 1216 budú z dôvodu zvýšenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky parkovacie plochy upravené tak, aby nezasahovali do miestnej komunikácie. V priebehu letných prázdnin bola v meste Vranov nad Topľou ukončená oprava cestnej komunikácie na Kalinčiakovej ulici, oprava chodníka pri Základnej umeleckej škole, oprava pri bytovom dome 1220 a plochy pri Dome kultúry vo Vranove nad Topľou.

« späť

Oprava pešej komunikácie na Rázusovej ulici
« » Oprava pešej komunikácie na Rázusovej ulici
Oprava pešej komunikácie na Rázusovej ulici Úprava spevnenej plochy na Sídlisku 1.mája Cestná komunikácia na Ulici gen. Svobodu počas rekonštrukcie
aktualizácia: 10.10.2016 | počet zobrazení: 7 396
Počet návštev od 21.02.2008: 4478721
Počet návštev dnes: 575