Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Prijatie majsteriek Slovenska vo florbale

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Prijatie majsteriek Slovenska vo florbale

Primátor mesta Ján Ragan spolu s vedúcou oddelenia školstva Valériou Novikmecovou a riaditeľkou školy Blaženou Matisovou v piatok 10. júna prijal čerstvé majsterky Slovenska vo florbale v kategórii staršie žiačky. Školáčky zo Základnej školy Lúčna – Júlia Hanusinová, Šarlota Kundravá, Melánia Glodová, Sandra Cisneros, Liana Hricová, Laura Bindasová, Bianka Mičejová, Sara Karasová, Sofia Kozejová, Veronika Popová, Anna – Sophie Hierzer, pod vedením trénerskej dvojice Petra Karpáčová a Peter Ivan, v utorok 7. júna reprezentovali naše mesto a získali titul majsterky Slovenska.
K florbalu dievčatá priviedla ich trénerka a zároveň učiteľka telesnej výchovy Petra Karpáčová, ktorá založila na spomínanej základnej škole florbalový krúžok. Tento kolektívny halový šport, ktorý je podobný pozemnému hokeju dievčatá nadchol natoľko, že na majstrovstvách, ktoré sa konali v Trenčíne dokázali zdolať aj hráčky, ktoré sa tomuto športu venujú na klubovej úrovni. Ich cesta za víťazným titulom bola viac než oslňujúca, nakoľko okresným a krajským kolom prešli bez prehry. Svojou hrou, v ktorej predviedli svoju pohybovú zručnosť, očarili aj trénerov rôznych florbalových klubov.

Som hrdý, že dnes, hneď v úvode dňa, ktorým začíname oslavy DNI MESTA, môžem na pôde mestského úradu prijať aktuálne majsterky Slovenska vo florbale. Dovoľte mi poďakovať vám za úspešnú reprezentáciu mesta Vranov nad Topľou a vašej školy. Je to úžasný pocit, keď počujem v rádiách, či v televízii, že šikovní, mladí, talentovaní ľudia z nášho mesta získajú takýto titul. Vám sa to podarilo, je to pre vás určiťe úžasná životná skúsenosť. Mesto Vranov nad Topľou sa snaží vytvárať čo najlepšie podmienky pre rozvoj športu. V uplynulom období sme otvorili dve nové športoviská, v ktorých môžete športovať, rozvíjať svoj športový talent. V závere mi dovoľte popriať vám veľa športového a aj osobného šťastia, zdravia a rodinnej pohody,“ povedal primátor mesta Ján Ragan.

« späť

aktualizácia: 11.07.2022 | počet zobrazení: 4 884
Počet návštev od 21.02.2008: 4625677
Počet návštev dnes: 544