Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

ERASMUS PRE MLADÝCH PODNIKATEĽOV

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » ERASMUS PRE MLADÝCH PODNIKATEĽOV

Využite príležitosť bezplatne vycestovať do zahraničia na platenú stáž do firmy podľa vlastného výberu, kde získate podnikateľské zručnosti od skúsených a inovatívnych podnikateľov. Program Erasmus pre mladých podnikateľov vám prináša možnosť rozbehnúť svoj vlastný biznis.

Tento európsky výmenný program pomáha najmä budúcim a začínajúcim podnikateľom (0–3 rokov podnikania) zaškoliť sa priamo na pracovisku inovatívnej spoločnosti v niektorej zeurópskych krajín. Stáž dotovaná Európskou úniou poskytne záujemcom financovanie životných nákladov (doprava, ubytovanie, strava) v dĺžke od 1 do 6 mesiacov vo firme podľa vlastného výberu. Výška mesačného finančného príspevku závisí od vybranej krajiny pobytu, pri európskych krajinách sa pohybuje mesačný príspevok na životné náklady a dopravu v rozmedzí 600 – 1100 eur.

ČO MÔŽETE ZÍSKAŤ:
• Platenú stáž vo firme podľa vlastného výberu na 1 až 6 mesiacov
• Sieť užitočných kontaktov v zahraničí
• Rozvoj biznis zručností vo svojej oblasti
• Príležitosti pre obchodnú spoluprácu vo svojom podnikaní
• Spoznanie špecifík zahraničného trhu, na ktorý môžete zacieliť svoj biznis

ČO JE POTREBNÉ NA PRIHLÁSENIE:
• Elektronická prihláška ako „New entrepreneur“ v anglickom jazyku v elektronickom systéme programu
• Aktuálny životopis v anglickom jazyku
• Jednoduchý podnikateľský plán svojho súčasného (budúceho) podnikania štandardného formátu vrátane finančného plánu na najbližšie 2 roky podnikania v slovenskom jazyku


Aktuálne je otvorená priebežná výzva na zapojenie sa do programu. Prihláška do programu sa dá pozrieť aj vyplniť TU: https://www.erasmus-entrepreneurs.eu/page.php?… . Pri prihlasovaní sa do programu Erasmus pre mladých podnikateľov je potrebné vybrať si lokálne kontaktné miesto programu a jedným z týchto miest na Slovensku je Camit. Viac informácií o programe na: https://camit.sk/sk/erasmus

Ak Vás táto možnosť európskej mobility zaujala a rád by ste sa zapojili, viac informácií o programe na: https://camit.sk/sk/erasmus alebo odpovede na vaše otázky aj rady pri vypĺňaní prihlášky vám poskytneme telefonicky na tel.č. +421 903 507 4­04 alebo mailom na eye@camit.sk.

« späť

aktualizácia: 26.07.2023 | počet zobrazení: 391
Počet návštev od 21.02.2008: 4656929
Počet návštev dnes: 3369