Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Mesto Vranov nad Topľou sa v hodnotení transparentnosti opätovne umiestnilo na 1. mieste

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Mesto Vranov nad Topľou sa v hodnotení transparentnosti opätovne umiestnilo na 1. mieste

Mesto Vranov nad Topľou sa v hodnotení transparentnosti opätovne umiestnilo na 1. mieste Dnes (16. 10. 2018) spoločnosť Transparency International Slovensko (TIS) už po piaty krát zverejnila rebríček transparentnosti slovenských samospráv. V ňom TIS hodnotí kvalitu informácií, ktoré samosprávy poskytujú občanom na svojich web stránkach, rozsah prijatých protikorupčných opatrení a postup mesta pri vybavovaní info – žiadostí. Zároveň tento rebríček ukazuje, ako v rokoch 2017–2018 pristupovali jednotliví primátori a poslanci k verejnej kontrole a poodhaľuje aj dlhodobejšie trendy.
Mesto Vranov nad Topľou v tomto hodnotení sa znova umiestnilo 1. mieste a opätovne sa tak stalo najtransparen­tnejšou samosprávou na Slovensku.
“Poskytovať komplexné a kvalitné informácie pre obyvateľov nášho mesta vždy bola, je, a aj bude jednou z mojich hlavných priorít. Aj preto sa snažíme skvalitňovať informácie na webovom sídlo nášho mesta, kladieme dôraz na kvalitu podávaných informácií a snažíme sa skracovať čas odpovedí na rôzne podnety. Naďalej využívame pre komunikáciu s občanmi okrem mestského webu aj portál „Odkaz pre starostu“, facebook, či youtube kanál.
Toto ocenenie od Transparency International Slovensko dokazuje, že mesto Vranov nad Topľou patrí medzi najtransparen­tnejšie samosprávy Slovenska. Je silnou motiváciou do ďalších období a zároveň je vizitkou poctivej práce nás všetkých, vedenia mesta, zamestnancov úradu a mestských organizácií,”
povedal primátor mesta Vranov nad Topľou Ján Ragan.

« späť

aktualizácia: 21.01.2019 | počet zobrazení: 3 502
Počet návštev od 21.02.2008: 4481746
Počet návštev dnes: 602