Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Deň materskej školy Juh 1051

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Deň materskej školy Juh 1051

Materská škola Juh 1051 vo Vranove nad Topľou sa prihlásila do aktivít prezentujúcich Deň materských škôl na Slovensku.

6. októbra v popoludňajších hodinách ožila nie len pestrými jesennými farbami, ale aj veselou vravou detí, ich rodičov a príbuzných, aby spoločne strávili tento vzácny deň. Privítali sme hostí, zástupcov zriaďovateľa, mesta Vranov nad Topľou, pod vedením primátora mesta Ing. Jána Ragana a riaditeľku mestskej knižnice a zároveň členku Rady školy pri MŠ Juh Mgr. Emíliu Antolíkovú. Deti sa zabavili pri pohybových aktivitách, ktoré pod vedením učiteliek a za výdatnej spolupráce rodičov postupne zdolávali, za čo si vyslúžili zdravú odmenu.

Kuchárky školskej jedálne sa prezentovali ochutnávkou zeleninových nátierok, ktoré pripravujú v škole deťom. Rodičia ich mohli ochutnať, zoznámiť sa s ich receptúrou a spôsobom prípravy.

Ochotní rodičia pripravili prehliadku a ochutnávku ovocia a zeleniny a toho najchutnejšieho, čo z týchto produktov doma pripravujú. Všetci sme si tak mohli pochutiť na rôznych zaujímavých jedlách, zákuskoch, kompótoch, lekvároch a iných zaujímavých produktoch.

Pre deti sme takto spoločne vytvorili jedinečnú edukačnú situáciu, kedy pri poznávaní mohli využiť všetky zmysly a získané aj upevňované poznatky a skúsenosti sa takto stanú komplexnejšími, majú väčšiu šancu zaradiť sa trvalo do vedomostného systému detí.

V dobrej pohode a nálade sme prežili krásne, zábavné, chutné a voňavé popoludnie, ku ktorému prispelo aj príjemné jesenné počasie.

Dúfame, že sme založili peknú tradíciu a o rok sa tešíme na ďalšie podobné stretnutie.

Mgr. Hrubyová Danka, riaditeľka

« späť

Deň materskej školy 1
« » Deň materskej školy 1
Deň materskej školy 1 Deň materskej školy 2 Deň materskej školy 3 Deň materskej školy 4 Deň materskej školy 5
aktualizácia: 03.11.2015 | počet zobrazení: 13 290
Počet návštev od 21.02.2008: 4632693
Počet návštev dnes: 1308