Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

ZAČNIME LETO DOBROM!

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » ZAČNIME LETO DOBROM!

Štartujeme prihlasovanie do 15. ročníka celoslovenskej kampane “Týždeň dobrovoľníctva”.

15. ročník celoslovenskej kampane sa uskutoční v novom termíne – od 23. júna do 29. júna 2023. Týždeň dobrovoľníctva prináša možnosť vyskúšať si dobrovoľnícku prácu, spoznať výnimočných ľudí a pomôcť tam, kde je to práve potrebné. Samotné organizácie môžu prihlásiť svoju aktivitu do 31. mája prostredníctvom oficiálneho webu www.tyzdendobrovolnictva.sk .
Prešovské dobrovoľnícke centrum v spolupráci s dobrovoľníckymi centrami v Bratislave, Banskej Bystrici, Nitre, Žiline, Trnave a Platformou dobrovoľníckych centier a organizácií pripravuje v poradí 15. ročník kampane Týždeň dobrovoľníctva. Tento rok sa uskutoční v novom termíne, a to pred letnými prázdninami. Heslom tohto ročníka je ZAČNIME LETO DOBROM.
„Aj keď ako krajina už dlhšie bojujeme s viacerými krízami, kríza dobra nás našťastie nepostretla. Práve naopak. Po troch ročníkoch Týždňa dobrovoľníctva s rôznymi obmedzeniami chceme verejnosti ponúknuť bohatý a pestrý program na zoznámenie sa s dobrovoľníctvom. Všetky organizácie a inštitúcie, ktoré sa chcú predstaviť verejnosti a pripraviť ukážku dobra, pozývame do Týždňa dobrovoľníctva. Využite príležitosť nájsť nových dobrovoľníkov, partnerov či podporovateľov cez najväčšie dobrovoľnícke podujatie roka,“ uvádza Dominika Hradiská, riaditeľka Platformy dobrovoľníckych centier a organizácií.
Do kampane sa každoročne zapájajú občianske združenia, školy, centrá voľného času, samosprávy, knižnice, múzeá, domovy sociálnych služieb a mnohé ďalšie.
Organizácie sa môžu do nového ročníka Týždňa dobrovoľníctva prihlásiť do 31. mája 2023 prostred­níctvom oficiálneho webu www.tyzdendobrovolnictva.sk. Na webovej stránke sa organizácia zaregistruje a následne môže pridávať neobmedzené množstvo dobrovoľníckych ponúk. Kontakt s organizáciami a podporu pri realizácii aktivít poskytujú v regiónoch krajské dobrovoľnícke centrá, ktorých kontakty sú dostupné na webovej stránke. Pre verejnosť budú dobrovoľnícke ponuky zverejnené na www.tyzdendobrovolnictva.sk od 1. júna 2023.
Partnerom v Prešovskom kraji je Prešovský samosprávny kraj a mesto Prešov.

Kontakt:
Prešovské dobrovoľnícke centrum
Ing. Alexandra Rusňáková
0908 616 041
 alexandra@dobrovolnictvopo.sk

« späť

aktualizácia: 25.07.2023 | počet zobrazení: 481
Počet návštev od 21.02.2008: 4649700
Počet návštev dnes: 638