Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Rozozvučanie sŕdc 2019 + video

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Rozozvučanie sŕdc 2019 + video

Tak ako každý rok v októbri, v rámci Mesiaca úcty k starším, v Obradnej sieni mesta Vranov nad Topľou, primátor mesta Ján Ragan slávnostne privítal jubilantov.

Video nájdete tu: https://youtu.be/_Zf0BBnu8pE

V úvode svojho príhovoru im vo svojom mene a aj v mene všetkých obyvateľov mesta úprimne blahoželal k ich jubileu. Vyslovil vďaku za všetko čo pre svojich najbližších a pre naše mesto vykonali a zároveň im poďakoval za to, že cez skromnosť šľachtili vo svojich deťoch, vnukoch a možno aj pravnukoch vzťah k poctivej práci.

Viac fotografií nájdete tu: https://www.facebook.com/…6697/photos/?…

Poprial im aby ich budúcnosť bola naplnená pohodou, aby ich všetko zlé obchádzalo a ich nasledujúce dni boli naplnené spokojnosťou a dobrým zdravím.
Z príhovoru primátora vyberáme: Každoročne pripravujeme rôzne stretnutia a posedenia v Mesiaci úcty k starším. Stalo sa už milou tradíciou pozvať do obradnej siene jubilujúcich spoluobčanov, aby sme vám aj takýmto osobnejším spôsobom vyjadrili našu úctu a aby sme spoločne strávili niekoľko chvíľ pri umeleckom slove a ľudovej piesni.
Som rád, že môžem predstúpiť pred vás, občanov, ktorí ste neodmysliteľnou súčasťou nášho mesta. Neprišiel som, aby som vám spomienkou vohnal slzy do očí. Prichádzam s poďakovaním za vašu doterajšiu prácu v prospech nás všetkých a vašich rodín, za výchovu vašich detí i vnúčat. Úprimne vám chcem vyjadriť, že na vás nezabúdame a záleží nám na kvalite vášho života aj v období, keď už máte právo na oddych.

Po slávnostnom príhovore boli všetci prítomní jubilanti predstavení primátorovi, zapísali sa do pamätnej knihy mesta a z rúk primátora si prevzali malú pozornosť. Túto slávnostnú chvíľu svojim kultúrnym programom osviežili speváčka Marienka Jenčová, folklórny súbor Konopianka a deti zo Základnej školy Lúčna.

« späť

aktualizácia: 07.11.2019 | počet zobrazení: 6 096
Počet návštev od 21.02.2008: 4624760
Počet návštev dnes: 887