Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Mesto zakúpilo plastovú podložku na prekrytie ľadovej plochy

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Mesto zakúpilo plastovú podložku na prekrytie ľadovej plochy

Mesto zakúpilo plastovú podložku na prekrytie ľadovej plochy V roku 2019 sa mesto Vranov nad Topľou zapojilo do výzvy Prešovského samosprávneho kraja a požiadalo v rámci programu 3. Podpora výstavby a rekonštrukcie športovísk v PSK o finančné prostriedky na zakúpenie špeciálnej plastovej podložky, ktorá je určená na prekrytie ľadovej plochy na zimnom štadióne. Hlavným cieľom projektu je zvýšenie možnosti využitia štadióna pre ďalšie druhy nie typicky zimných športov, a to pri zachovaní nerozpusteného ľadu, ako napríklad hokejbal, florbal, hádzaná, basketbal, futsal, box, džudo, ľahká atletika a pod.
Predmetná podložka je z plastových dlaždíc, ktoré sú odolné voči nárazom, oteru, námraze, vode, vlhkosti a bežným rozpúšťadlám (toluen, riedidlo). Vyrobené sú z polypropylénu v matnom prevedení. To zabraňuje nepríjemnému odrazu svetiel, blesku fotoaparátov a slnečných lúčov.
Na základe výsledkov verejného obstarávania predstavovali celkové náklady projektu sumu 39 480,67 eur. "Tento projekt bol podporený z rozpočtu PSK“ vo výške 19 740,33 eur.

« späť

aktualizácia: 25.03.2020 | počet zobrazení: 4 372
Počet návštev od 21.02.2008: 4624826
Počet návštev dnes: 953