Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

2. kolo plošného testovania v meste Vranov nad Topľou

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » 2. kolo plošného testovania v meste Vranov nad Topľou

2. kolo plošného testovania v meste Vranov nad TopľouUplynulý víkend sa v 45 okresoch Slovenska konalo 2. kolo plošného testovania na ochorenie COVID-19. Podľa oficiálnych informácií v 17 odberných miestach v meste Vranov nad Topľou bolo celkovo otestovaných 10 484 obyvateľov, z ktorých malo 62 test s pozitívnym výsledkom.

„Som rád, že aj tentokrát sa nám podarilo celú situáciu okolo plošného testovania zvládnuť. Aj po tomto testovaní môžem konštatovať, že najnavštevovanejším odberným miestom v našom meste bolo odberné miesto zriadené v Priemyselnom parku Ferovo. Podľa dostupných informácií možnosť otestovať sa priamo z auta počas tohto víkendu využilo približne 1 300 ľudí. Takou zaujímavosťou je aj to, že počas 2 kola testovania bolo oproti minulému víkendu otestovaných viac obyvateľov, a to o 851.

Opätovne chcem touto cestou POĎAKOVAŤ všetkým zdravotníckym pracovníkom, vojakom, policajtom, dobrovoľníkom a všetkým tým, ktorí nám pomohli zabezpečiť hladký priebeh testovania. Veľké ĎAKUJEM patrí aj obyvateľom nášho mesta, ktorí počas tohto kola testovania boli opäť disciplinovaní a trpezlivo si počkali na výsledok svojho testu.

Samozrejme ĎAKUJEM patrí aj miestnym občianskym združeniam a spoločnostiam, ktoré mestu zapožičali časť technického vybavenia, ako aj za pomoc pri propagácii samotného testovania. No a v neposlednom rade veľké ĎAKUJEM, ktoré posielam spoločne s odberným tímom pôsobiacim pri Hornozemplínskom osvetovom stredisku, patrí rodine, ktorá sa vzorne o nich starala a pravidelne ich zásobovala teplým jedlom :)
,” poďakoval primátor mesta Ján Ragan.

« späť

aktualizácia: 02.12.2020 | počet zobrazení: 6 253
Počet návštev od 21.02.2008: 4481745
Počet návštev dnes: 601