Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Najčítanejšie

Regenerácia vnútrobloku na Lúčnej vo Vranove nad Topľou

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Regenerácia vnútrobloku na Lúčnej vo Vranove nad Topľou

S cieľom zlepšiť kvalitu života obyvateľom Lúčnej, a to revitalizáciou priestoru pri bytových domoch 818 a 819, mesto Vranov nad Topľou sa v roku 2021 zapojilo do výzvy Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok na zlepšenie environmentálnych aspektov v mestách a mestských oblastiach.

Mesto Vranov nad Topľou bolo úspešné a na realizáciu projektu získalo nenávratný finančný príspevok vo výške približne 583 100 eur. Celkovo v rámci projektu bude preinvestovaných vyše 676 000 eur.

Projekt zahŕňa prestavbu a obnovu existujúceho vnútrobloku pri bytových domoch 818 a 819, opravu existujúceho multifunkčného ihriska, výstavbu nového workoutového a nového detského ihriska pre obyvateľov mesta. V rámci prestavby a modernizácie vnútrobloku budú odstránené poškodené spevnené plochy, demontovaný pôvodný mobiliár, zrealizovaná príprava podkladu pre nové spevnené plochy, vyhotovené nové spevnené plochy z exteriérovej dlažby a osadený bude nový mestský mobiliár.

V priestoroch vnútrobloku bude zrealizovaná aj výsadba nových stromov. V rámci riešeného územia pribudne vyše 100 nových stromov, a to Javor mliečny, Čerešňa vtáčia, Lieska obyčajná, Lipa malolistá a Javor horský.

« späť

aktualizácia: 02.09.2022 | počet zobrazení: 1 506
Počet návštev od 21.02.2008: 4388659
Počet návštev dnes: 1102