Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

COOP Jednota obdarovala vranovských seniorov

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » COOP Jednota obdarovala vranovských seniorov

V piatok 19. júna 2020 sa v Zariadení pre seniorov vo Vranove nad Topľou odovzdávali darčeky. COOP Jednota spotrebné družstvo vo Vranove nad Topľou prostredníctvom svojej Nadácie COOP Jednota venovala klientom zariadenia osobné dezinfekčné balíčky , v ktorých si našli dezinfekčné gély, rukavice a 2 a 3 vrstvové ochranné bavlnené rúška.

„Som veľmi rada, že nás COOP Jednota na čele s predsedom predstavenstva Františkom Hricom podporila a venovala v dnešnej dobe už tak nevyhnutné veci, akými sú dezinfekčné potreby. Seniori sú najohrozenejšou skupinou čo sa týka ochorenia Covid 19, ale nie len toho. Všeobecne sú už náchylnejší na všetky choroby, ktoré aj ťažšie zvládajú.“ , vyjadrila sa riaditeľka zariadenia Mgr. Katarína Gáliková.

Balíčky seniorom slávnostne odovzdal predseda predstavenstva COOP Jednoty s.d. vo Vranove nad Topľou František Hric a primátor mesta Vranov nad Topľou Ján Ragan.

„Veľmi vítam takéto projekty, ktorými podporíme starších ľudí, ktorí sú niekedy osamelí a verím, že skutočnosť, že na nich niekto myslí ich zahreje pri srdci. Veľmi pekne ďakujem COOP Jednote, že vyvinula takúto iniciatívu a potešila klientov zariadenia“, povedal primátor mesta Ján Ragan.

Celé popoludnie sa nieslo vo veľmi priateľskej atmosfére. Seniori strávili príjemný čas v kruhu svojich priateľov.

„Dúfam, že pandémia, ktorú sme zažili, sa už nezopakuje, napriek tomu musíme byť opatrní a správna hygiena je prvým krokom ako bojovať s touto pliagou.“ dodala riaditeľka zariadenia.

« späť

aktualizácia: 07.07.2020 | počet zobrazení: 6 068
Počet návštev od 21.02.2008: 4638256
Počet návštev dnes: 122