Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Najčítanejšie

Primátor mesta Ján Ragan slávnostne prijal jubilanta MUDr. Igora Pacana + video

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Primátor mesta Ján Ragan slávnostne prijal jubilanta MUDr. Igora Pacana + video

Pri príležitosti životného jubilea primátor mesta Vranov nad Topľou vo štvrtok 2. 3. 2017 slávnostne prijal jubilanta, zubného lekára, MUDr. Igora Pacana spolu s manželkou MUDr. Beátou Pacanovou. Ján Ragan vo svojom príhovore oslávencovi poďakoval za jeho aktívnu dlhoročnú prácu, prínos v oblasti rozvoja zubného lekárstva v meste Vranov nad Topľou, za ktorý mu odovzdal aj ďakovný list. Do ďalších rokov mu zaželal hlavne pevné zdravie, veľa síl, úspechov nielen v pracovnom, ale aj v súkromnom živote, veľa tvorivých nápadov a životného optimizmu.

video tu: https://youtu.be/38oqlF21BGg

MUDr. Igor Pacan sa narodil v Michalovciach, kde ukončil základnú školu. Strednú školu zdravotnícku odbor zubný laborant absolvoval v Košiciach, kde po jej ukončení rok pracoval ako zubný laborant. V roku 1982 ukončil vysokú školu UPJŠ na Lekárskej fakulte. Od jej ukončenia pracuje vo Vranove nad Topľou, kde nastúpil na zubné oddelenie. Neskor pracuje v ambulancii v Bukóze a ČSAD. Kvôli príprave na druhú atestáciu sa vrátil na zubné oddelenie vo Vranove nad Topľou, aby mohol absolvovať potrebné školenia a odbornú činnosť. V roku 1995 zo zákona zriaďuje privátnu ambulanciu. Neustále sa vzdeláva a zavádza vo svojej praxi najnovšie technológie s používaním moderných materiálov nadštandartnej kvality. Vzdelávanie absolvuje klinikách a pracoviskách v zahraničí (Nemecko, Rakúsko, Česko). Postupne si dopĺňa vzdelanie a získava certifikát pre dentoalveolárnu chirurgiu a implantológiu a v rámci týchto získaných odborností poskytuje výkony a zákroky pre svojich pacientov. Okrem toho celý odborný život sa venuje a rozvíja záchovnú stomatológiu a protetiku, pričom využíva svoju prax a vedomosti zubného technika. V súčasnosti v rámci protetických prác využíva ako jeden z mála na Slovensku SD technológiu pri zhotovovaní zubných náhrad. Ako prvý v našom okrese začal propagovať a zdôrazňovať potrebu dentálnej hygieny ako súčasti stomatologickej starostlivosti a zariadil pracovisko pre samostatne pracujúcu sestru so vzdelaním dentálna hygienička, stal sa tak priekopníkom v tejto oblasti. V súčasnosti zamestnáva 4 zamestnancov. Svoju prácu robí naozaj s nesmiernym zanietením.

« späť

aktualizácia: 14.03.2017 | počet zobrazení: 3 156
Počet návštev od 21.02.2008: 4229850
Počet návštev dnes: 509

Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie