Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Rozšírenie a doplnenie verejného osvetlenia v meste Vranov nad Topľou

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Rozšírenie a doplnenie verejného osvetlenia v meste Vranov nad Topľou

V uplynulom období mesto Vranov nad Topľou začalo s realizáciou rozšírenia a doplnenia verejného osvetlenia. Rozšírené verejné osvetlenie bude na Orechovej ulici o sedem nových 36W svetelných bodov, ktoré budú umiestnené na nových stožiaroch, a to v zelenom páse popri chodníku.
Zároveň, svetelné body verejného osvetlenia boli doplnené na Toplianskej ulici pri komunitnom centre, kde boli osadené dve 36 W svietidlá, na Juhu pri chodníku za Základnou školou Bernolákova bolo doplnených šesť 36 W svietidiel, na Ružovej ulici pri komunikácii v novej individuálnej bytovej výstavbe jedno 36 W svietidlo. Taktiež zrealizované bolo doplnené jedno 36W svietidlo na Ulici Boženy Nemcovej pri tenisovom kurte, na ulici Pod dolami, na Sídlisku I pri BD č. 988 a na Sídlisku I za Slovenskou sporiteľňou pri stojisku. Na Ulici duklianskych hrdinov boli doplnené tri 100 W svetelné body.

Celkovo mesto do rozšírenia a doplnenia verejného osvetlenia vrátane všetkých súvisiacich zemných a elektro-montážnych prác preinvestuje približne 17 000 eur.

« späť

aktualizácia: 16.10.2019 | počet zobrazení: 5 329
Počet návštev od 21.02.2008: 4478743
Počet návštev dnes: 597