Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Primátor slávnostne prijal jubilanta Štefana Orola

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Primátor slávnostne prijal jubilanta Štefana Orola

prijatie štefan orolV stredu 9. 9. 2020 primátor mesta Ján Ragan slávnostne prijal jubilujúceho občana Štefana Orola, ktorý sa v uplynulých dňoch dožil 80-tich rokov života. „Milý náš JUBILANT, dovoľ mi osobne Ti zablahoželať v mene mojom, v mene vedenia Mestského úradu vo Vranove nad Topľou, k Tvojmu životnému jubileu. V oblasti školstva si urobil kus dobrej práce, a to nielen pre toto mesto, ale aj pre celý okres. V tejto oblasti si veľkou autoritou pre všetkých nás, pre svojich kolegov, obyvateľov nášho mesta a okresu a za toto Ti patrí veľká vďaka. Preto prijmy aj toto slávnostné stretnutie ako prejav VĎAKY za tvoje celoživotné pôsobenie v oblasti školstva v našom meste a okrese. Zároveň mi dovoľ zaželať Ti veľa zdravia, šťastia, rodinnej pohody a veľa Božieho požehnania,“ povedal primátor mesta Ján Ragan.

PaedDr. Štefan Orol sa narodil 16. 08. v Slanci, okres Košice – vidiek. Po skončení vysokoškolského štúdia dostal umiestnenku do Hermanoviec nad Topľou. Neskôr po návrate zo základnej vojenskej služby pôsobil ako učiteľ najskôr v Kapušanoch pri Prešove, neskôr v Bystrom, kde sa po 2 rokoch stal zástupcom riaditeľa školy. Od roku 1970 zastával funkciu školského inšpektora, neskôr funkciu ako vedúceho odboru školstva na Okresnom úrade vo Vranove nad Topľou. V profesijnom živote pôsobil aj ako vychovávateľ detskom domove.
Od 1. 7. 2002 Štefan Orol začal vykonávať funkciu referenta odboru školstva na Mestskom úrade vo Vranove nad Topľou. V roku 2010 odišiel do dôchodku. V súčasnosti pôsobí ako prísediaci na Okresnom súde vo Vranove nad Topľou, zaujíma sa o dianie v športe, kultúre a robí si pravidelný monitoring tlače. Samozrejme svoj voľný čas venuje rodine, priateľom, záhrade a krížovkám.

« späť

aktualizácia: 23.09.2020 | počet zobrazení: 3 566
Počet návštev od 21.02.2008: 4624837
Počet návštev dnes: 964