Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Ochranné rúška pre najviac ohrozených obyvateľov mesta šijú zamestnanci MsÚ a zamestnanci denného stacionára Mima n.o.

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Ochranné rúška pre najviac ohrozených obyvateľov mesta šijú zamestnanci MsÚ a zamestnanci denného stacionára Mima n.o.

Zamestnanci MsÚ vo Vranove nad Topľou a zamestnanci denného stacionára Mima, n.o., ktorý poskytuje sociálne služby pre telesne, zmyslovo, mentálne a kombinovane postihnutým ľuďom od 18 rokov, uplynulý týždeň začali šiť ochranné rúška pre najviac ohrozené skupiny, ako sú napríklad seniori, či deti z marginalizovaných skupín.
„V rámci mimoriadnej situácie sme v uplynulom období do každej zo 7000 domácnosti mesta, ako aj do mestských zariadení, ako napríklad zamestnancom a klientom Zariadenia pre seniorov vo Vranove nad Topľou, zamestnancom a klientom Domova osobitného určenia, či zamestnancom a klientom Útulku na Topľanskej ulici vo Vranove nad Topľou, doručili ochranné rúška z polypropylenového mikrovlákna s permanentnou antibakteriálnou úpravou na báze striebra. Túto aktivitu sme sa rozhodli rozšíriť a začali sme šiť ochranné rúška, a to nielen svojpomocne, ale aj s pomocou denného stacionára Mima, n.o.. Materiál, čiže látku potrebnú na ich výrobu, zabezpečili zamestnanci MsÚ. Z rozpočtu mesta boli zakúpené nite, ihly a gumičky,“ povedal primátor mesta Vranov nad Topľou Ján Ragan.
Ochranné rúška budú doručované priebežne prostredníctvom terénnych sociálnych pracovníkov.

« späť

aktualizácia: 04.06.2020 | počet zobrazení: 2 264
Počet návštev od 21.02.2008: 4638285
Počet návštev dnes: 151