Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Najčítanejšie

Ochranné rúška pre najviac ohrozených obyvateľov mesta šijú zamestnanci MsÚ a zamestnanci denného stacionára Mima n.o.

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Ochranné rúška pre najviac ohrozených obyvateľov mesta šijú zamestnanci MsÚ a zamestnanci denného stacionára Mima n.o.

Zamestnanci MsÚ vo Vranove nad Topľou a zamestnanci denného stacionára Mima, n.o., ktorý poskytuje sociálne služby pre telesne, zmyslovo, mentálne a kombinovane postihnutým ľuďom od 18 rokov, uplynulý týždeň začali šiť ochranné rúška pre najviac ohrozené skupiny, ako sú napríklad seniori, či deti z marginalizovaných skupín.
„V rámci mimoriadnej situácie sme v uplynulom období do každej zo 7000 domácnosti mesta, ako aj do mestských zariadení, ako napríklad zamestnancom a klientom Zariadenia pre seniorov vo Vranove nad Topľou, zamestnancom a klientom Domova osobitného určenia, či zamestnancom a klientom Útulku na Topľanskej ulici vo Vranove nad Topľou, doručili ochranné rúška z polypropylenového mikrovlákna s permanentnou antibakteriálnou úpravou na báze striebra. Túto aktivitu sme sa rozhodli rozšíriť a začali sme šiť ochranné rúška, a to nielen svojpomocne, ale aj s pomocou denného stacionára Mima, n.o.. Materiál, čiže látku potrebnú na ich výrobu, zabezpečili zamestnanci MsÚ. Z rozpočtu mesta boli zakúpené nite, ihly a gumičky,“ povedal primátor mesta Vranov nad Topľou Ján Ragan.
Ochranné rúška budú doručované priebežne prostredníctvom terénnych sociálnych pracovníkov.

« späť

aktualizácia: 04.06.2020 | počet zobrazení: 1 814
Počet návštev od 21.02.2008: 4312529
Počet návštev dnes: 816