Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Naše najmilšie mamy, staré mamy!

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Naše najmilšie mamy, staré mamy!

Primátor Ak existuje nejaký skutočne medzinárodný sviatok, tak je to Deň matiek. V ňom sa odzrkadľuje jedinečnosť a nenahraditeľnosť matky. Dovoľte mi v deň, ktorý je po zásluhe venovaný vám, mamám a starým mamám, zablahoželať k vášmu krásnemu sviatku a vyjadriť vám úctu a obdiv za všetko, čo ste pre svoje deti a vnúčatá, a tým aj pre našu spoločnosť, vykonali. Za váš láskou, prácou, starostlivosťou a obetavosťou naplnený život a z úprimného srdca poďakovať vám za všetky tie hodnoty, ktoré zdobia meno matky. To najkrajšie už len samá príroda stvorená božou rukou koná za nás, keď kladie k vašim nohám svoje poklady láskyplného mája.

Prajem vám, milé mamy a staré mamy, aby sa vám dostalo toľko nežných dotykov a slov, koľko lupienkov skrýva kvitnúci strom. Nech vám žiaria oči šťastím, ako slnečný lúč v kvapkách rosy. Nech je k vám osud nežný a prajný ako májový dáždik dopadajúci na zem. Nech nosíte v sebe – či máte dvadsať, štyridsať, alebo sedemdesiat rokov – jar. Nádej, živú vodu, prúd sily, viery a odvahy. Bez nich si ťažko život predstaviť, bez nich sa nedá kráčať po zemi, bez nich nemožno byť človekom.

Prajem vám pevné zdravie, šťastie, spokojnosť a radosť zo života. Blahoželám vám k tomuto sviatku s úprimným srdcom a s horúcim stiskom rúk. A keď vravia srdcia a ruky sa spoja, ústa môžu mlčať............

Ján Ragan, primátor mesta Vranov nad Topľou

« späť

aktualizácia: 02.06.2014 | počet zobrazení: 14 881
Počet návštev od 21.02.2008: 4632786
Počet návštev dnes: 1401