Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Nedeľa 17.02.2019
aktuálne o 20:01
Mal? obla?nos?
teplota 0°C
predpoveď na zajtra
Mal? obla?nos?
cez deň 10°C / v noci 0°C

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Naše najmilšie mamy, staré mamy!

Naše najmilšie mamy, staré mamy!

Primátor Ak existuje nejaký skutočne medzinárodný sviatok, tak je to Deň matiek. V ňom sa odzrkadľuje jedinečnosť a nenahraditeľnosť matky. Dovoľte mi v deň, ktorý je po zásluhe venovaný vám, mamám a starým mamám, zablahoželať k vášmu krásnemu sviatku a vyjadriť vám úctu a obdiv za všetko, čo ste pre svoje deti a vnúčatá, a tým aj pre našu spoločnosť, vykonali. Za váš láskou, prácou, starostlivosťou a obetavosťou naplnený život a z úprimného srdca poďakovať vám za všetky tie hodnoty, ktoré zdobia meno matky. To najkrajšie už len samá príroda stvorená božou rukou koná za nás, keď kladie k vašim nohám svoje poklady láskyplného mája.

Prajem vám, milé mamy a staré mamy, aby sa vám dostalo toľko nežných dotykov a slov, koľko lupienkov skrýva kvitnúci strom. Nech vám žiaria oči šťastím, ako slnečný lúč v kvapkách rosy. Nech je k vám osud nežný a prajný ako májový dáždik dopadajúci na zem. Nech nosíte v sebe – či máte dvadsať, štyridsať, alebo sedemdesiat rokov – jar. Nádej, živú vodu, prúd sily, viery a odvahy. Bez nich si ťažko život predstaviť, bez nich sa nedá kráčať po zemi, bez nich nemožno byť človekom.

Prajem vám pevné zdravie, šťastie, spokojnosť a radosť zo života. Blahoželám vám k tomuto sviatku s úprimným srdcom a s horúcim stiskom rúk. A keď vravia srdcia a ruky sa spoja, ústa môžu mlčať............

Ján Ragan, primátor mesta Vranov nad Topľou

« späť

aktualizácia: 02.06.2014 | počet zobrazení: 12186

Počet návštev od 21.02.2008: 2837052
Počet návštev dnes: 19
fb