Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Nedeľa 17.02.2019
aktuálne o 20:01
Mal? obla?nos?
teplota 0°C
predpoveď na zajtra
Mal? obla?nos?
cez deň 10°C / v noci 0°C

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Pracovné stretnutie primátorov, starostov miest a obcí a zástupcov subjektov územnej spolupráce

Pracovné stretnutie primátorov, starostov miest a obcí a zástupcov subjektov územnej spolupráce

Dňa 27.4.2016 sa za účasti primátora Vranov nad Topľou mesta Jána Ragana, prednostu Okresného úradu vo Vranove nad Topľou Pavla Molčana, riaditeľa Úradu práce sociálnych vecí a rodiny vo Vranove nad Topľou Ľubomíra Lukiča a Moniky Štofovej z odboru regionálneho rozvoja Prešovského samosprávneho kraja, v zasadačke Mestského úradu vo Vranove nad Topľou, uskutočnila pracovná porada primátorov a starostov miest a obcí vranovského okresu. Hlavnou témou stretnutia bola príprava akčného plánu, ktorého cieľom je podpora vytvárania nových udržateľných pracovných miest a zapojenie obcí a miest do tohto procesu. Prítomní boli na stretnutí vyzvaní k spracovaniu konkrétnych zámerov, ktoré by sa dali zrealizovať v obciach a mestách vranovského okresu tak, aby ich výsledný efekt bola tvorba nových pracovných miest.

Akčný plán rozvoja najmenej rozvinutých okresov bude spracovaný na základe zákona č. 336/2015 o podpore najmenej rozvinutých okresov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Ten upravuje podmienky, systém a formy poskytovania podpory najmenej rozvinutým okresom.

« späť

« predchádzajúci nasledujúci »
aktualizácia: 12.05.2016 | počet zobrazení: 3210

Počet návštev od 21.02.2008: 2837188
Počet návštev dnes: 155
fb