Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Príhovor primátora mesta pri príležitosti Medzinárodného dňa žien

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Príhovor primátora mesta pri príležitosti Medzinárodného dňa žien

primator 14/18 Milé dámy,

8. marec je pre nás všetkých symbolom vzdania úcty Vám ženám. V dnešný deň si pripomíname nielen úspechy žien, ale aj ich boj za rovnoprávnosť a inkluzivitu. Dovoľte mi, aby som sa k vám čo najsrdečnejšie prihovoril pri príležitosti Medzinárodného dňa žien.

Význam žien v našom živote je nespochybniteľný historický fakt. V dejinách nájdeme množstvo príkladov ako práve ženy ovplyvnili chod dôležitých udalostí. Preto je potrebné, aby sme na tento sviatok nezabúdali. Práve vy ženy ste základným pilierom našich rodín. Vnášate do nich lásku a vytvárate jedinečnú atmosféru domova. Svojou obetavosťou, ochotou, láskavosťou, ale aj dobrou náladou spríjemňujete chvíle nášho života.

Preto mi dovoľte, aby som aj takýmto spôsobom milé Vranovčanky vzdal úctu a obdiv za všetko, čo vo svojich životoch zvládate. Žena je a vždy bude symbolom krehkosti, o ktorú sa my muži máme starať a mnohokrát ste pre nás inšpiráciou. Prajem Vám predovšetkým pevné zdravie ale aj dni, ktoré budú naplnené láskou , radosťou, pohodou, porozumením ale predovšetkým úctou ktorú si od nás zaslúžite.

Prajem Vám všetko len to najlepšie.

Ján Ragan, primátor mesta Vranov nad Topľou

« späť

aktualizácia: 05.04.2023 | počet zobrazení: 593
Počet návštev od 21.02.2008: 4656949
Počet návštev dnes: 3389