Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Najčítanejšie

Nové detské ihrisko na Juhu + video

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Nové detské ihrisko na Juhu + video

Nové detské ihrisko na Juhu Na Juhu bolo osadené nové detské ihrisko, ktoré tvoria 4 nové hracie prvky, a to kovová hracia zostava, prevažovacia hojdačka, pružinová hojdačka, kovová preliezačka a dopadová plocha pod preliezačkou z 36 zatrávňovacích rohoží. Celé detské ihrisko je bezúdržbové – antivandal. Jednotlivé hracie prvky sú vyrobené z hliníkového profilu, spojovací materiál je z nerezu a z ocele.

Video nájdete tu: https://youtu.be/rZxolB2zIKo

„Nové detské ihrisko sme umiestnili na tomto sídlisku, pretože tu žije veľa mladých rodín a v blízkosti sa nachádza materská škola a dve základné školy. Športovisko má aj určité prvky takzvaného workoutu, čiže deti môžu rozvíjať svoje pohybové zručnosti a zároveň užitočne tráviť svoj voľný čas,“ povedal primátor mesta Ján Ragan.

Ihrisko bolo zrealizované s finančnou podporou Úradu vlády Slovenskej republiky – program “Podpora rozvoja športu na rok 2019”, a to vo výške 8 300 eur. Mesto Vranov nad Topľou zo svojho rozpočtu preinvestovalo približne 2000 eur. Celkovo bolo do výstavby bolo preinvestovaných približne 10 300 eur.

« späť

aktualizácia: 22.10.2019 | počet zobrazení: 2 039
Počet návštev od 21.02.2008: 4383617
Počet návštev dnes: 1012