Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Materská škola na Ulici 1. mája oslávila 45. narodeniny + video

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Materská škola na Ulici 1. mája oslávila 45. narodeniny + video

Vo štvrtok 11.5.2017 Materská škola na Ulici 1. mája oslávila svoje 45. narodeniny. Pri tejto príležitosti učiteľky a deti tejto materskej školy pripravili pre rodičov, starých rodičov a priateľov školy slávnostnú akadémiu.

video: https://youtu.be/e0_B2oCiVbw

Z príhovoru riaditeľky materskej školy Heleny Vasiľovej vyberáme: „Škola je ako život človeka. Oslavujú sa jej narodeniny, výročia, životné úspechy i neúspechy. Škola to nie je názov, to nie je budova, ale sú to deti, učitelia, zamestnanci, rodičia, atmosféra školy, spoločne strávené chvíle, mnoho spomienok, mien a osudov. Už 45 rokov nepretržite prichádzajú do Materskej školy na Ulici 1. mája deti za vzdelaním, sebapoznaním a sebarozvíjaním. Od otvorenia školy v roku 1972 sa v nej udialo veľa zmien. Boli uskutočňované vždy s túžbou ísť dopredu, prispôsobiť sa novým požiadavkám, deťom, rodičom i spoločnosti. Oslavy jubilea školy sú vyvrcholením dlhoročnej práce pedagogických i nepedagogických zamestnancov, sú taktiež príležitosťou pozrieť sa späť a zároveň načerpať silu a energiu do ďalšej práce, pokračovať v dobrých výsledkoch, ktoré u detí dosahujeme a to si všetci uvedomujeme i do budúcnosti. Výsledky vo výchovno-vzdelávacej práci sa nedajú merať štatistikami, ale spokojnosťou rodičov a detí. A práve to je náš záväzok voči rodičom a deťom. Dovoľte mi poďakovať zriaďovateľovi materskej školy mestu Vranov nad Topľou, oddeleniu školstva, rade školy a rodičovskému združeniu, za úspešný chod a podporu školy po materiálnej i finančnej stránke. Ďakujeme všetkým rodičom, starým rodičom a priateľom materskej školy za pomoc, ktorá je dôkazom o tom, že máme jeden spoločný cieľ – šťastie našich detí. Preto nech aj nasledujúce roky, milá škôločka, máš šťastné deti, vynikajúcich učiteľov a zamestnancov, spokojných rodičov a štedrých priaznivcov. Nech štebot a smiech v našich triedach nikdy neutícha a aby aj po rokoch si naši absolventi s láskou spomínali na svoju prvú školu, prvú učiteľku.

Počas tejto slávnostnej chvíle vedúca oddelenia školstva Mariana Lapčáková v mene primátora mesta odovzdala riaditeľke školy darovací šek vo výške 1 000 eur.

« späť

aktualizácia: 23.05.2017 | počet zobrazení: 2 759
Počet návštev od 21.02.2008: 4481886
Počet návštev dnes: 742