Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Najčítanejšie

Materská škola na Ulici 1. mája oslávila 45. narodeniny + video

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Materská škola na Ulici 1. mája oslávila 45. narodeniny + video

Vo štvrtok 11.5.2017 Materská škola na Ulici 1. mája oslávila svoje 45. narodeniny. Pri tejto príležitosti učiteľky a deti tejto materskej školy pripravili pre rodičov, starých rodičov a priateľov školy slávnostnú akadémiu.

video: https://youtu.be/e0_B2oCiVbw

Z príhovoru riaditeľky materskej školy Heleny Vasiľovej vyberáme: „Škola je ako život človeka. Oslavujú sa jej narodeniny, výročia, životné úspechy i neúspechy. Škola to nie je názov, to nie je budova, ale sú to deti, učitelia, zamestnanci, rodičia, atmosféra školy, spoločne strávené chvíle, mnoho spomienok, mien a osudov. Už 45 rokov nepretržite prichádzajú do Materskej školy na Ulici 1. mája deti za vzdelaním, sebapoznaním a sebarozvíjaním. Od otvorenia školy v roku 1972 sa v nej udialo veľa zmien. Boli uskutočňované vždy s túžbou ísť dopredu, prispôsobiť sa novým požiadavkám, deťom, rodičom i spoločnosti. Oslavy jubilea školy sú vyvrcholením dlhoročnej práce pedagogických i nepedagogických zamestnancov, sú taktiež príležitosťou pozrieť sa späť a zároveň načerpať silu a energiu do ďalšej práce, pokračovať v dobrých výsledkoch, ktoré u detí dosahujeme a to si všetci uvedomujeme i do budúcnosti. Výsledky vo výchovno-vzdelávacej práci sa nedajú merať štatistikami, ale spokojnosťou rodičov a detí. A práve to je náš záväzok voči rodičom a deťom. Dovoľte mi poďakovať zriaďovateľovi materskej školy mestu Vranov nad Topľou, oddeleniu školstva, rade školy a rodičovskému združeniu, za úspešný chod a podporu školy po materiálnej i finančnej stránke. Ďakujeme všetkým rodičom, starým rodičom a priateľom materskej školy za pomoc, ktorá je dôkazom o tom, že máme jeden spoločný cieľ – šťastie našich detí. Preto nech aj nasledujúce roky, milá škôločka, máš šťastné deti, vynikajúcich učiteľov a zamestnancov, spokojných rodičov a štedrých priaznivcov. Nech štebot a smiech v našich triedach nikdy neutícha a aby aj po rokoch si naši absolventi s láskou spomínali na svoju prvú školu, prvú učiteľku.

Počas tejto slávnostnej chvíle vedúca oddelenia školstva Mariana Lapčáková v mene primátora mesta odovzdala riaditeľke školy darovací šek vo výške 1 000 eur.

« späť

aktualizácia: 23.05.2017 | počet zobrazení: 2 404
Počet návštev od 21.02.2008: 4320350
Počet návštev dnes: 496