Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Športovo-poznávacia olympiáda detí vranovských materských škôl

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Športovo-poznávacia olympiáda detí vranovských materských škôl

Na základe motta: „Uč sa, hýb sa objavuj“ Kabinet pre predprimárne vzdelávanie pri Oddelení školstva Mestského úradu vo Vranove nad Topľou pre deti predškolského veku vranovských materských škôl pripravil športovo-poznávaciu olympiádu. Akcia sa uskutočnila dňa 8. júna v Mestskej športovej hale za účastí sedem členných družstiev mestských materských škôl.

Po nástupe všetkých družstiev s olympijskou vlajkou a krátkej telovýchovnej rozcvičke jednotlivé školy plnili úlohy na stanovištiach, kde museli preukázať nielen svoje fyzické schopnosti, ale aj svoj dôvtip a mentálnu vyspelosť. Deti preliezali tunelom, skladali slová k obrázkom, zdolávali prekážkové dráhy, riešili tangram, sledovali stopy, zbierali farebné kruhy za stanovený čas, skákali vo vreciach a podobne.

O tom, že sa im hry páčili nás presvedčila aj záverečná diskotéka, do ktorej sa zapojili aj prítomné deti-diváci. A kto na tejto olympiáde zvíťazil? Predsa všetky deti, ktoré odchádzali s medailou, diplomom, malou sladkou odmenou a širokým úsmevom na tvári.

« späť

aktualizácia: 11.07.2022 | počet zobrazení: 1 711
Počet návštev od 21.02.2008: 4632617
Počet návštev dnes: 1232