Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Hravo a zdravo

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Hravo a zdravo

Materská škola Juh 1051 vo Vranove nad Topľou svojimi aktivitami 11. 10. 2017 opäť podporila Deň materských škôl na Slovensku, ktorým je z iniciatívy Slovenského výboru Svetovej organizácie pre predškolskú výchovu (SV OMEP) 4. november.
V tento deň v popoludňajších hodinách ožila nie len pestrými jesennými farbami, ale aj veselou vravou detí, ich rodičov a príbuzných, aby spoločne strávili tento vzácny deň. Zameranie školy na environmentálne témy a výchovu k zdravému životnému štýlu sa jej zamestnancom za výdatnej podpory rodičov podarilo pretaviť do pestrých aktivít. Na viacerých stanovištiach deti plnili športové úlohy, za ktoré zberali pečiatky do preukazu športovca. Po úspešnom zdolaní všetkých úloh boli deti odmenené zdravými dobrotami.
Kuchárky školskej jedálne  sa prezentovali ochutnávkou zeleninových nátierok, ktoré pripravujú v škole deťom. Rodičia ich mohli ochutnať, zoznámiť sa s ich receptúrou a spôsobom prípravy. Ochotní rodičia pripravili prehliadku a ochutnávku ovocia a zeleniny a toho najchutnejšieho, čo z týchto produktov doma pripravujú. Všetci sme si tak mohli pochutiť na rôznych zaujímavých jedlách, zákuskoch, zaváraninách a iných zaujímavých dobrotách, aj obdivovať pestré kreatívne ovocné a zeleninové výrobky. Deti tak získali nový pohľad na ovocie a zeleninu, čím chceme prispieť k ich spropagovaniu a častejšiemu zaraďovaniu do jedálneho lístka detí aj v rodinách.
V dobrej pohode a nálade sme prežili krásne, zábavné, chutné a voňavé popoludnie, ku ktorému prispelo aj príjemné jesenné počasie.
Pokračujeme naďalej v tejto peknej tradícii a o rok sa tešíme na ďalšie podobné stretnutie.
Mgr. Hrubyová Dana, riaditeľka školy 

« späť

aktualizácia: 16.10.2017 | počet zobrazení: 14 413
Počet návštev od 21.02.2008: 4474308
Počet návštev dnes: 480