Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Deň otvorených dverí v MŠ Sídlisko 1.mája 68

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Deň otvorených dverí v MŠ Sídlisko 1.mája 68

Dňa 16.10.2014 sa v MŠ Sídlisko 1.mája 68 Vranov nad Topľou „otvorili dvere“ pre celú rodičovskú verejnosť. Už pri vchode všetkých vítala jesenne vyzdobená MŠ.

V dopoludňajších hodinách sa uskutočnili otvorené hodiny v triedach pod názvom „Učíme interaktívne“. Rodičia a príbuzní sa mohli oboznámiť s využívaním digitálnych technológií vo výchovno- vzdelávacom procese už u tých najmenších. V triede predškolákov prebehla otvorená hodina s využitím digitálnych technológií v popoludňajších hodinách. K deťom zavítal na otvorenú hodinu pán primátor Ing. J. Ragan a ďalší hostia: Mgr. A. Krišanda, PaedDr. M. Lapčáková, PaedDr. B. Jankurová.

Popoludní sa vestibul MŠ rozvoňal všakovakými dobrotami. Zamestnankyne školskej jedálne pripravili ochutnávku chutných nátierok a rodičia prispeli rôznymi jabĺčkovými pochúťkami.

V triedach sa už tradične konali tvorivé dielne s názvom : „Jesenné kreácie“. Rodičia a ostatní príbuzní spolu s deťmi a učiteľkami tvorili krásne výtvory z jesenných plodov. MŠ sa zaplnila tekvicovými panáčikmi, gaštanovými zvieratkami, ježkami z listov, šarkanmi a rôznymi obrázkami z prírodných materiálov.

Touto akciou sme chceli prehĺbiť spoluprácu a dôveru pedagógov a rodičov, ale tiež urobiť radosť deťom, ktoré sa tešili z prítomnosti blízkych v ich MŠ.

Tešíme sa na ďalší deň otvorených dverí.

kolektív MŠ Sídlisko 1.mája 68 Vranov nad Topľou

« späť

aktualizácia: 24.10.2014 | počet zobrazení: 28 780
Počet návštev od 21.02.2008: 4632668
Počet návštev dnes: 1283