Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

ROZOZVUČANIE SŔDC 2016 – slávnostný program pre jubilujúcich občanov mesta

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » ROZOZVUČANIE SŔDC 2016 – slávnostný program pre jubilujúcich občanov mesta

Stalo sa už tradíciou, že v októbri, ktorý si pripomíname ako Mesiac úcty k starším, primátor mesta si do obradnej siene pozýva jubilujúcich občanov mesta, našich sedemdesiatnikov, aby im osobnejším spôsobom vyjadril úctu a aby s nimi spoločne strávil niekoľko príjemných chvíľ pri umeleckom slove a ľudovej piesni.

Vo svojom príhovore jubilantom primátor mesta Ján Ragan povedal: „Som rád, že môžem predstúpiť pred vás, občanov, ktorí ste neodmysliteľnou súčasťou nášho mesta. Neprišiel som, aby som vám spomienkou vohnal slzy do očí. Prichádzam s poďakovaním za vašu doterajšiu prácu v prospech nás všetkých a vašich rodín, za výchovu vašich detí i vnúčat. Úprimne vám chcem vyjadriť, že na vás nezabúdame a záleží nám na kvalite vášho života aj v období, keď už máte právo na oddych. V mene svojom i všetkých obyvateľov nášho pekného mesta vám úprimne blahoželám k okrúhlym narodeninám. Nech je vaša budúcnosť naplnená pohodou, nech to slniečko vo vás zohrieva každého vo vašej blízkosti ešte veľmi dlho. Želám vám, aby vás všetko zlé obchádzalo a aby boli vaše ďalšie dni naplnené spokojnosťou a dobrým zdravím.“ video z podujatia:https://youtu.be/5yNIsoLJUTU

Slávnostnú atmosféru dotvorila svojimi piesňami folklórna skupina Konopianka a známe pesničky z mladosti pozvaných zaspievala temperamentná Mária Jenčová. Umelecké slovo pridali recitátorky Viera Machková a Katka Feniková. Jubilanti sa zapísali do pamätnej knihy a z rúk primátora si prevzali malú pozornosť. Milé stretnutie ukončila čaša vína, pri ktorej sa zaspomínalo na mladšie časy.

viac fotografií z podujatia nájdete tu: https://www.facebook.com/permalink.php?…

« späť

aktualizácia: 15.11.2016 | počet zobrazení: 11 083
Počet návštev od 21.02.2008: 4625679
Počet návštev dnes: 546