Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Mesto začalo s opravou komunikácií za viac ako 230 000 eur

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Mesto začalo s opravou komunikácií za viac ako 230 000 eur

Začiatkom týždňa mesto začalo s celkovou opravou cestných komunikácií, chodníkov a parkovacích plôch na území mesta.
Naplánovaná je rekonštrukcia 12 mestských komunikácií, a to oprava chodníka na Sídlisku II pri základnej škole a parkoviska pri škole, oprava chodníka na Mlynskej ulici smerom na Dubník, oprava chodníka na Sídlisku 1. mája pri BD G a na Štefánikovej ulici, oprava chodníka na Ulici Dr. C. Daxnera a pri Základnej škola Juh, oprava chodníkov na Viničnej ulici, Ulici Gen. Svobodu a na Ulici Bernolákovej.
video nájdete tu: https://youtu.be/3-u8OQ3pyxQ
Zrekonštruovaná bude cestná komunikácia na Dubníku pri BD 1511 a na Slnečnej ulici. Odvodnená a upravená bude spevnená plocha na Prešovskej ulici, kde vznikne 14 parkovacích miest.
Táto rekonštrukcia ciest, chodníkov na území mesta Vranov nad Topľou pozostáva z odstránenia starých obrubníkov a starého asfaltu, osadenia nových obrubníkov a uloženia nového asfaltového koberca.
Samotný návrh opráv týchto komunikácií a spevnených plôch bol zostavovaný na základe požiadaviek zo zasadnutí výborov jednotlivých mestských častí, požiadaviek občanov mesta a na základe obhliadky pracovníkmi mestského úradu. Celkovo mesto do opráv komunikácií preinvestuje približne 239 000 eur. Termín ukončenia prác je naplánovaný do októbra 2017.

« späť

aktualizácia: 22.09.2017 | počet zobrazení: 2 624
Počet návštev od 21.02.2008: 4632755
Počet návštev dnes: 1370