Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

VIDEO: Mesto zakúpilo svahovú mulčovaciu kosačku - SPIDER

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » VIDEO: Mesto zakúpilo svahovú mulčovaciu kosačku - SPIDER

V tomto roku mesto Vranov nad Topľou doplnilo svoju komunálnu techniku o svahovú mulčovaciu kosačku – SPIDER na diaľkové ovládanie. Tá je určená hlavne na kosenie svahových, ťažko dostupných terénov.

Video nájdete tu: https://youtu.be/M1t5f1ITvIM

"Šírka kosenia tejto mulčovacej kosačky 120 centimetrov má štyri mulčovacie nože, ktorými dokáže rozdrviť trávu na drobné časti. Vybavená je stabilizačným navijakom, ktorým si pomáha pri kosení strmých svahov. Zaujímavé je aj to, že pohyb tejto kosačky je možný všetkými smermi, bez nutnosti jej otáčania. Má nastaviteľnú výšku kosenia a ovládanie na diaľkové ovládanie s dosahom 100 metrov,“ uviedol primátor mesta Ján Ragan.
Oddelenie verejnoprospešných služieb má okrem kosačky SPIDER k dispozícii tri záhradné traktorové kosačky so zberom, jeden kompaktný traktor so zberom alebo s mulčovaním, poľnohospodársky traktor s mulčovačom na okraje ciest a 7 koscov s krovinorezmi.
„V tomto období postupne ukončujeme prvý cyklus kosby verejnej zelene. Zostáva nám dokosiť plochy na Rodinnej oblasti a Dubníku. Druhý cyklus kosby už bol zrealizovaný na Sídlisku II, momentálne tento cyklus realizujeme na Sídlisku I,“ skonštatoval Ján Fedorňák, vedúci oddelenia verejnoprospešných služieb.

« späť

aktualizácia: 09.11.2021 | počet zobrazení: 3 710
Počet návštev od 21.02.2008: 4473828
Počet návštev dnes: 1490