Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Anketa - výber miesta pre novú mestskú tržnicu

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Anketa - výber miesta pre novú mestskú tržnicu

Mesto Vranov nad Topľou v tomto období začína s prípravou podkladov pre tvorbu projektovej dokumentácie na výstavbu novej mestskej tržnice. S výstavbou tržnice, ktorá má slúžiť farmárom z nášho regiónu celoročne, chce mesto začať už na budúci rok. Stavbu tržnice mesto prefinancuje prostriedkov získaných v rámci akčného plánu, ktorý bol schválený vládou Slovenskej republiky v roku 2016, a to vo výške približne 400 000 eur.

Do výberu lokality výstavby novej tržnice sme sa rozhodli zapojiť Vás občanov nášho mesta. Na webovej stránke www.vranov.sk je zverejnená anketa so 4. možnými lokalitami, ktoré sú vhodné výstavbu novej tržnice.

1. Plocha starej tržnice na Ondavskej ulici

Súčasťou realizácie výstavby tržnice na tejto ploche by bolo odstránenie starej mestskej tržnice a výstavba novej budovy tržnice.

2. Plocha pred Centrom voľného času

V súčasnosti na tejto ploche je autobusová zastávka. Pri výbere tejto lokality by nová tržnica zároveň slúžila aj ako autobusová stanica.

3. Plocha medzi Domom kultúry vo Vranove nad Topľou a Domom potravín

Na tejto ploche je momentálne osadené detské ihrisko, ktoré v prípade výberu tohto priestoru by bolo ponechané alebo v prípade potreby premiestnené do inej centrálnej časti mesta.

4. Plocha po bývalej krytej plavárni

Na menšej okrajovej časti tohto pozemku je naplánovaná výstavba takzvaného záchytného parkoviska, pri ktorom by bola taktiež na časti tohto pozemku vybudovaná nová mestská tržnica.

Za lokalitu, na ktorej bude vybudovaná nová mestská tržnica, môžu obyvatelia na webovom sídle mesta www.vranov.sk hlasovať do 15. 9. 2018.

« späť

aktualizácia: 31.10.2018 | počet zobrazení: 7 203
Počet návštev od 21.02.2008: 4477321
Počet návštev dnes: 544