Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

45. výročie Materskej školy Juh

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » 45. výročie Materskej školy Juh

V stredu 1. júna, za účasti primátora mesta Jána Ragana, vedúcej oddelenia školstva Valérie Novikmecovej, pedagogických a nepedagogických zamestnancov školy, rodičov, starých rodičov a samozrejme za účasti našich milých detí, ktoré školu navštevujú, Materská škola Juh oslávila 45. výročie začiatku svojej prevádzky.

Som nesmierne rád, že dnes môžeme spoločne osláviť okrem dňa detí, aj narodeniny našej materskej školy. Pri tejto príležitosti mi dovoľte poďakovať sa pani riaditeľke a personálu tejto školy za ich výbornú starostlivosť o naše deti. Mesto Vranov nad Topľou sa snaží vytvárať kvalitné podmienky pre výchovu a vzdelávanie už od najmenších detí. Aj tu, pri tejto materskej škole, sme sa snažili a podarilo sa nám zrealizovať viaceré stavebné projekty. Vymenené boli okná, zrekonštruovaná a zateplená strecha a budova školy, ako aj opravené sociálne zariadenia. Dúfam, že v takto dobre naštartovanej práci budeme pokračovať aj naďalej.
V závere mi dovoľte tejto materskej škole, ktorá sa hrdí svojim novým šatom, popriať veľa múdrych a šikovných detí, tvorivých pedagógov a ďalších minimálne 45 rovnako úspešných a tvorivých rokov,
“ povedal primátor mesta Ján Ragan.

Viac fotografií nájdete tu: https://www.facebook.com/…276814634460?…

« späť

aktualizácia: 11.07.2022 | počet zobrazení: 2 501
Počet návštev od 21.02.2008: 4478720
Počet návštev dnes: 574