Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Streda 20.02.2019
aktuálne o 20:01
Mal? obla?nos?
teplota 3°C
predpoveď na zajtra
Preva?ne zamra?en?, ob?asn? d???
cez deň 7°C / v noci 0°C

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Mesto získalo finančné prostriedky na opravu strechy

Mesto získalo finančné prostriedky na opravu strechy

Mesto ako zriaďovateľ základných škôl na svojom území sa zapojilo do výzvy Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a predložilo žiadosť o poskytnutie finančných prostriedkov na rozvoj výchovy a vzdelávania žiakov v oblasti telesnej a športovej výchovy formou dostavby, rekonštrukcie alebo výstavby novej telocvične a na vybavenie telocvične.
Cieľom výzvy je zlepšiť vybavenosť telocviční a zvýšiť počet učebných priestorov – telocviční určených na výchovno-vzdelávací proces v oblasti telesnej a športovej výchovy  formou dostavby telocvične, rekonštrukcie telocvične alebo výstavby novej telocvične. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v týchto dňoch zverejnilo zoznam úspešných žiadateľov na základe vyhodnotenia žiadosti medzirezortnou komisiou.

Jedným z úspešných žiadateľov o pridelenie finančných prostriedkov na rozvoj výchovy a vzdelávania žiakov v oblasti telesnej a športovej výchovy formou dostavby, rekonštrukcie alebo výstavby novej telocvične a na vybavenie telocvične na rok 2016 sa stalo aj naše mesto, ktorému v rámci výzvy boli pridelené finančné prostriedky na rekonštrukciu strechy telocvične pri Základnej škole, Kukučínova ulica 106, Vranov nad Topľou . Ministerstvo tejto škole na rekonštrukciu strechy pridelilo na kapitálové výdavky 75 000€ . Výška spoluúčasti žiadateľa – mesta pri kapitálových výdavkoch je vo výške 25 000,– €. Výška finančných prostriedkov pridelených na bežné výdavky je 2 500€, pričom spoluúčasť mesta na bežných výdavkoch je 250,– €.

« späť

aktualizácia: 02.05.2016 | počet zobrazení: 2133

Počet návštev od 21.02.2008: 2839655
Počet návštev dnes: 83
fb