Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Roadshow „Doma v EÚ“ zavíta do Sniny a Vranova nad Topľou

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Roadshow „Doma v EÚ“ zavíta do Sniny a Vranova nad Topľou

Ako môže Európska únia zlepšiť život ľudí v regiónoch? Aké programy ponúka Brusel v oblasti ochrany životného prostredia? Ako sa môžu študenti alebo učitelia zapojiť do výmenných pobytov v zahraničí? Odpovede na tieto a ďalšie otázky ponúknu zástupcovia Európskej komisie na Slovensku, predstavitelia vlády a ďalší hostia v diskusiách s primátormi, občanmi a podnikateľmi počas roadshow s názvom „Doma v EÚ“, ktorá 18. júna 2021 zavíta do Sniny a Vranova nad Topľou a môžete ju sledovať a zapojiť sa aj online od 10.00 h na stránke domaveu.sk. 

Online prenos roadshow „Doma v EÚ“ najdete tu: https://www.domaveu.sk/#/

„Sme šťastní, že sa po dlhšej prestávke vraciame do regiónov a môžeme pokračovať v našej ceste po slovenských mestách. Priamy kontakt a osobné rozhovory s ľuďmi sú pre nás veľmi dôležité. Našu roadshow vnímame ako skvelú príležitosť ukázať, že Únia nie je len vzdialený Brusel, ale ovplyvňuje každodenný život nás všetkých, bez ohľadu na to kde žijeme. So začínajúcou Konferenciou o budúcnosti Európy, do ktorej sa bude môcť zapojiť každý Európan je dôležité, aby aj ľudia v regiónoch o tejto možnosti vedeli a zapojili sa do diskusie o smerovaní EÚ. Pevne verím, že aj táto roadshow pomôže občanom si v týchto neľahkých časoch uvedomiť, že Európa je tu pre nich, a že aj vďaka nej môžu pomôcť svojmu regiónu. Pozývam preto všetkých, aby sa s nami prišli osobne porozprávať do infostánku alebo sledovali naše online diskusie,“ uviedol Ladislav Miko, vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku.

Okrem diskusií navštívime aj vybrané základné a stredné školy a pre občanov bude prichystaný informačný stánok na námestí oboch miest: vo štvrtok 17. júna v Snine a v piatok 18. júna vo Vranove nad Topľou v čase od 12.00 do 18.00 h.

Viac informácií o programe a hosťoch prinesieme už čoskoro na domaveu.sk alebo na FB Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku.

Ingrid Ludviková, tlačové oddelenie, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku

« späť

aktualizácia: 18.06.2021 | počet zobrazení: 1 339
Počet návštev od 21.02.2008: 4481851
Počet návštev dnes: 707