Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

V centre mesta bolo osadené nové detské ihrisko

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » V centre mesta bolo osadené nové detské ihrisko

Vranovské deti sa tešia z nového detského ihriska. To vyrástlo vďaka zbierke, ktorú s podporou mesta Vranov nad Topľou zorganizovalo Občianske združenie Vranovské vydry, pri Administratívno-obchodnom centre.

Novovybudované detské ihrisko je rozdelené na dve časti. V prvej časti ihriska, určenej pre malé deti, sú osadené kolotoč, hojdačka, prižinové hojdačky, šmykľavka s lezeckou stenou. Na celej ploche tejto časti ihriska je osadená gumená dopadová plocha. V druhej časti ihriska, tu sa môžu vyšantiť väčšie deti, sa nachádzajú dva hracie prvky a to lanová stena a lezecká pyramída.
Do zbierky pod názvom „Antižihadielko“ sa zapojilo približne 160 darcov a doteraz sa vyzbieralo 7 000 eur. Mesto Vranov nad Topľou zo svojho rozpočtu zakúpilo gumenú dopadovú plochu, zabezpečilo štrk pod dopadovú plochu a pomohlo pri terénnych úpravách. Celkovo zo svojho rozpočtu mesto vyčlenilo približne 7 500,– eur. 

Všetkým, ktorí prispeli či už finančne alebo svojou prácou, ĎAKUJEME.

Video z výstavby detského ihriska nájdete tu: https://youtu.be/UmgkId4LGPE

Do začiatku letných prázdnin v meste Vranov nad Topľou pribudnú nové hracie prvky aj na viacerých mestských sídliskách. Na Okulke pri bytovom dome T, pri Základnej škole na Sídlisku II., na Juhu, Dubníku a Sídlisku 1. mája za bytovým domom A budú osadené nové hracie prvky a to zostava so šmykľavkou, pieskovisko a hojdačka.

« späť

aktualizácia: 08.07.2016 | počet zobrazení: 12 696
Počet návštev od 21.02.2008: 4474332
Počet návštev dnes: 504