Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta


Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Najčítanejšie

Najtransparentnejším mestom je mesto Vranov nad Topľou

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Najtransparentnejším mestom je mesto Vranov nad Topľou

Už po štvrtý krát spoločnosť Transparency international Slovensko (TIS) hodnotila otvorenosť samospráv na Slovensku. V ňom preveruje kvalitu informácií na stráne mesta, rozsah prijatých protikorupčných opatrení a postup mesta pri vybavovaní info-žiadostí. Mesto Vranov nad Topľou v tohtoročnom hodnotení, do ktorého bolo zaradených 100 najväčších slovenských samospráv, obsadilo prvé miesto.

“Komplexne informovať obyvateľov nášho mesta vždy bola a aj bude jednou z mojich hlavných priorít. Aj preto sme na stránke mesta vranov.sk začali nad rámec zákona zverejňovať napríklad zápisnice z rokovaní mestskej rady, výročné správy organizácií zriadených mestom a začali sme s občanmi komunikovať aj pomocou portálu „Odkaz pre starostu“ a mestského webu. Toto ocenenie spoločnosti TIS naše mesto zaradilo medzi top samosprávy Slovenska a je vizitkou poctivej práce nás všetkých, vedenia mesta a zamestnancov úradu,” povedal primátor mesta Vranov nad Topľou Ján Ragan.

« späť

aktualizácia: 16.12.2016 | počet zobrazení: 2 000
Počet návštev od 21.02.2008: 4151443
Počet návštev dnes: 713

Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie