Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Video: Spoločnosť Ematech s. r. o. oficiálne otvorila svoje servisné stredisko

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Video: Spoločnosť Ematech s. r. o. oficiálne otvorila svoje servisné stredisko

Za účasti predstaviteľov spoločnosti Ematech, primátora mesta Jána Ragana, poslancov mestského zastupiteľstva, bolo v stredu 22. 9. 2021 v priemyselnom parku Ferovo vo Vranove nad Topľou slávnostne otvorené servisné stredisko spoločnosti Ematech.

Video nájdete tu: https://youtu.be/rpnZUnCow4E

„Ak to môžem poeticky povedať, spoločnosť Ematech je prvou lastovičkou, ktorá priletela do nášho priemyselného parku. Po kolaudácii tohto parku v roku 2009 sme mali silné ambície, že sem získame firmy, ktoré zamestnanú stovky zamestnancov. No spolu s celosvetovou finančnou krízou prišlo aj veľké vytriezvenie. Naše plány sme prehodnotili a priemyselný park sme otvorili menším firmám, slovenským zamestnávateľom, ktorí ponúkajú stabilitu. Jedným z nich je spoločnosť Ematech, ktorá je dlhodobo etablovaná na slovenskom trhu s poľnohospodárskou technikou. Tá prejavila záujem prísť a investovať v našom priemyselnom parku. Umožnili sme tejto firme investovať v parku, prenajali sme jej pozemky. Spoločnosť v tomto období postupne prijíma zamestnancov do pracovného pomeru,“ konštatoval primátor mesta Ján Ragan.

Spoločnosť Ematech, s.r.o., Radošina aktívne predáva poľno­hospodárske stroje od roku 1992, kedy sa zaoberala predajom malej poľnohospodárskej a záhradníckej techniky. Postupne sa však firma začínala rozrastať a preorientovávať na veľkú – profesionálnu poľnohospodársku techniku. Už v roku 1993 dodala prvé stroje na zber krmovín – kosačky, obracače a zhrňovače a lisy na valcové balíky. Jej významným artiklom v začiatkoch podnikania boli aj rozmetadla priemyselných hnojív, ktoré často spoľahlivo slúžia až doteraz. V roku 1994, kedy sa firma Ematech stala výhradným dovozcom nemeckých traktorov.

« späť

aktualizácia: 09.11.2021 | počet zobrazení: 1 356
Počet návštev od 21.02.2008: 4478690
Počet návštev dnes: 544