Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Video: Na "Letisku" mesto Vranov nad Topľou plánuje vybudovať novú okružnú križovatku

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Video: Na "Letisku" mesto Vranov nad Topľou plánuje vybudovať novú okružnú križovatku

Video: Na „Letisku“ mesto Vranov nad Topľou plánuje vybudovať novú okružnú križovatkuNa ostatnom mestskom zastupiteľstve poslanci schválili odkúpenie pozemku pri Centre voľného času vo Vranove nad Topľou (ďalej pri CVČ), o výmere 600 m2. Predmetný pozemok mesto Vranov nad Topľou odkúpi od Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR na základe znaleckého posudku za 31 500 eur.

Video nájdete tu: https://youtu.be/xDQnOs2usy8

Odkúpiť ho potrebuje z dôvodu naplánovanej úpravy plochy pri CVČ, v rámci ktorej má byť zrealizovaná aj prestavba jestvujúcej priesečnej križovatky ulíc Hviezdoslavova, M. R. Štefánika a spomínanej plochy pri CVČ na okružnú a nové dopravné napojenie pred budovou CVČ.

Prebudovaním terajšej priesečnej križovatky na okružnú sa zvýši bezpečnosť dopravy, ako aj lepší plynulosť cestnej premávky. Plánovaná križovatka bude vybudovaná bez nároku na asanáciu akýchkoľvek nadzemných objektov.

Zároveň je na tejto ploche naplánovaná úprava autobusových zastávok a vytvorenie ucelenej plochy prepojením s parcelami vo vlastníctve mesta.

« späť

aktualizácia: 09.11.2021 | počet zobrazení: 1 689
Počet návštev od 21.02.2008: 4625649
Počet návštev dnes: 516