« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Rekonštrukcia telocviční pri základných školách

Rekonštrukcia telocviční pri základných školách

V meste Vranov nad Topľou v tomto období prebieha rekonštrukcia 2 telocviční pri základných školách, a to pri Základnej škole Juh a pri Základnej škole Bernolákova.
V rámci rekonštrukcie bude v objekte pri Základnej škole Juh vymenený povrch v telocvični pre loptové hry, v gymnastickej telocvični a v posilňovni. Povrch bude odpružený, vhodný napríklad aj pre on-line korčuľovanie. V posilňovni a gymnastickej telocvični bude vymenená elektroinštalácia a svietidlá. Zároveň zrekonštruované budú sociálne zariadenia, sprchy a šatne. Projekt rekonštrukcia telocviční pri Základnej škole Juh bude prefinancovaný z prostriedkov Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, a to vo výške 85 % z celkovej výšky oprávnených výdavkov projektu a 15 % z finančných prostriedkov mesta. Celkovo do rekonštrukcie bude preinvestovaných 149 000 eur.
V rámci rekonštrukcie objektu telocvične pri Základnej škole Bernolákova bude demontovaná stará a osadená nová stropná konštrukcia, vymenené strešné kanalizačné zvody a komplexne vymenená a zateplená podlaha. Projekt rekonštrukcie telocvične pri Základnej škole Bernolákova je vyfinancovaný z prostriedkov Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, a to vo výške 85 % z celkovej výšky oprávnených výdavkov projektu a 15 % z finančných prostriedkov mesta. Celkovo do rekonštrukcie bude preinvestovaných 179 000 eur.

« späť

aktualizácia: 27.03.2019 | počet zobrazení: 374

Počet návštev od 21.02.2008: 3258581
Počet návštev dnes: 72
fb