Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Najčítanejšie

Milé naše mamy, mamky, mamičky, ale aj babky, starké, či babičky!

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Milé naše mamy, mamky, mamičky, ale aj babky, starké, či babičky!

PrimátorLáska má veľa podôb, no najväčšia láska je nepochybne tá materinská. V mene tejto lásky sa Vám dnes chcem prihovoriť. Hoci sme donedávna mali len Medzinárodný deň žien, v určitom zmysle slova sa v ňom vzdával hold aj materstvu. Ste to práve vy, ženy, ktoré prinášate životu krásu, lásku a hlas detí. V matke je veľká sila, ktorá sa prejavuje pocitom pravého rodinného šťastia, ktoré sa napĺňa v deťoch, či v spokojnosti, porozumení, láske a šťastí rodín. Nie počtom detí sa stáva matka lepšou, ale len a jedine tým, čo dobré sa jej podarí celou svojou láskou, výchovou a starostlivosťou vštepiť do sŕdc svojim deťom. Dokonca aj matka, ktorá sa ujala cudzieho dieťaťa a s láskou mu dala zo seba to najlepšie, je bezpochyby milujúcou matkou.
Dnes je deň, keď starší i mladší s dojatím a láskou spomínajú na svoje dobré, starostlivé, trpezlivé a obetavé mamky. Deň, keď sa milým slovom ale aj kyticou kvetou prihovárajú muži svojim ženám a matkám, ale aj deň keď deti tváriac sa tajomne vyťahujú z úkrytov vlastnoručne zhotovené darčeky, aby nimi prekvapili svoje mamičky. Preto mi pri tejto príležitosti dovoľte popriať Vám k dnešnému sviatku veľa zdravia, šťastia. vnútornú pohodu, pracovné úspechy, pokojný a dlhý život ale aj naplnenie všetkých Vašich snov a nádejí.
Prajem Vám, aby ste vždy mali koho pohladiť a aby mal kto pohladiť Vás.
Veď matka je láska.
Matka je sila.
Matka je tiché chápanie.
Matka je aj kniha, je studňa z ktorej čerpáme denne a bezodne.
Je život čo nám dala.

« späť

aktualizácia: 11.07.2022 | počet zobrazení: 324
Počet návštev od 21.02.2008: 4234952
Počet návštev dnes: 544

Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie