Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Poslanci prijali nové VZN o zákaze umiestnenia herní a kasín na území mesta Vranov nad Topľou

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Poslanci prijali nové VZN o zákaze umiestnenia herní a kasín na území mesta Vranov nad Topľou

Na základe podnetov a veľkého počtu sťažností od občanov mesta Vranov nad Topľou súvisiacich s množstvom herní, nachádzajúcich sa na území nášho mesta a s tým spojené rušenie nočného pokoja, bolo na dnešnom rokovaní (26. 11. 2020) mestského zastupiteľstva schválené nové Všeobecne záväzné nariadenie o zákaze umiestnenia herní a kasín na území mesta Vranov nad Topľou.

Schválením tohto VZN sa upravuje zákaz umiestnenia herní v meste Vranov nad Topľou. Tie nebudú môcť byť v našom meste umiestnené v hoteloch, moteloch, penziónoch, v budovách pre obchod a služby, v budovách pre kultúru a na verejnú zábavu a v bytových domoch. To však neznamená, že tieto prevádzky, pôsobiace v tomto období na území nášho mesta, hneď ukončia svoju činnosť. Tú môžu vykonávať po dobu platnosti svojej licencie.

Zároveň všeobecným záväzným nariadením bude v meste Vranov nad Topľou zakázané umiestňovať kasína v hoteloch, moteloch, penziónoch, v budovách pre kultúru a na verejnú zábavu.

« späť

aktualizácia: 14.01.2021 | počet zobrazení: 1 755
Počet návštev od 21.02.2008: 4478723
Počet návštev dnes: 577