Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

IV. VRANOVSKÝ JUNIÁLES

« späť
Kultúra » Archív kultúrno-spoločenských podujatí » 2011 » IV. VRANOVSKÝ JUNIÁLES

Nedeľné slnečné počasie prilákalo 5. júna 2011 do Lesíka 1. mája mnoho Vranovčanov. Konal sa v ňom v poradí už štvrtý Vranovský juniáles, ktorý pripravili: Mesto Vranov nad Topľou, Mestský dom kultúry Vranov nad Topľou a Základná škola Lúčna.

K prítomným sa prihovoril primátor mesta Ing. Ján Ragan, ktorý všetkým zaželal príjemné a zmysluplné prežitie letných prázdninových a dovolenkových dní.

Súčasťou juniálesa bola organizovaná prechádza pre rodičov s deťmi S ČERVENOU ČIAPOČKOU NA JUNIÁLES. V prírodnej scenérii náučného chodníka nasledovali Červenú čiapočku na jej ceste k babičke, pričom stretávali zvieratká, rozprávkové postavičky a absolvovali nenáročné pohybové aktivity. Pri výstupe z chodníka im „dobrá“ ježibaba venovala zlosovateľný lístok, ktorý sa neskôr premenil na výhru záhradného bazéna a plyšových zvieratiek, ktoré si na pamiatku odniesli šťastní výhercovia. Nechýbala tombola a k dobrej atmosfére prispeli aj hudobné skupiny Motív a Žobráci, s ktorými si zaspievali viacerí prítomní.

« späť

aktualizácia: 06.06.2011 | počet zobrazení: 25 682
Počet návštev od 21.02.2008: 4657096
Počet návštev dnes: 3536