Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Streda 20.02.2019
aktuálne o 20:01
Mal? obla?nos?
teplota 3°C
predpoveď na zajtra
Preva?ne zamra?en?, ob?asn? d???
cez deň 7°C / v noci 0°C

« späť
Kultúra » Archív kultúrno-spoločenských podujatí » 2011 » IV. VRANOVSKÝ JUNIÁLES

IV. VRANOVSKÝ JUNIÁLES

Nedeľné slnečné počasie prilákalo 5. júna 2011 do Lesíka 1. mája mnoho Vranovčanov. Konal sa v ňom v poradí už štvrtý Vranovský juniáles, ktorý pripravili: Mesto Vranov nad Topľou, Mestský dom kultúry Vranov nad Topľou a Základná škola Lúčna.

K prítomným sa prihovoril primátor mesta Ing. Ján Ragan, ktorý všetkým zaželal príjemné a zmysluplné prežitie letných prázdninových a dovolenkových dní.

Súčasťou juniálesa bola organizovaná prechádza pre rodičov s deťmi S ČERVENOU ČIAPOČKOU NA JUNIÁLES. V prírodnej scenérii náučného chodníka nasledovali Červenú čiapočku na jej ceste k babičke, pričom stretávali zvieratká, rozprávkové postavičky a absolvovali nenáročné pohybové aktivity. Pri výstupe z chodníka im „dobrá“ ježibaba venovala zlosovateľný lístok, ktorý sa neskôr premenil na výhru záhradného bazéna a plyšových zvieratiek, ktoré si na pamiatku odniesli šťastní výhercovia. Nechýbala tombola a k dobrej atmosfére prispeli aj hudobné skupiny Motív a Žobráci, s ktorými si zaspievali viacerí prítomní.

« späť

« predchádzajúci
aktualizácia: 06.06.2011 | počet zobrazení: 14793

Počet návštev od 21.02.2008: 2839655
Počet návštev dnes: 83
fb