Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Štvrtok 13.09.2018
aktuálne o 20:01
Preva?ne poloobla?no
teplota 20°C
predpoveď na zajtra
Preva?ne obla?no
cez deň 25°C / v noci 15°C

« späť
Kultúra » Archív kultúrno-spoločenských podujatí » 2008 » MEDZINÁRODNÁ SPOLUPRÁCA

MEDZINÁRODNÁ SPOLUPRÁCA

Zohľadňujúc význam poľsko-slovenskej cezhraničnej spolupráce pre posilňovanie vzájomných susedských vzťahov, zvyšovanie atraktívnosti prihraničnej oblasti a zlepšovanie životných podmienok jej obyvateľov, navštívil dňa 2. 12. 2008 primátor mesta Vranov nad Topľou PhDr. Tomáš Lešo s delegáciou, ktorú tvorili prednostka MsÚ Ing. Eva Pčolinská, vedúca oddelenia kultúry Viera Machková a riaditeľka ZŠ Lúčna PaedDr. Blažena Matisová, dve poľské mestá – Boguchwalu a Rzeszow. Pri tejto príležitosti sa primátor mesta stretol s primátorom Boguchwaly Mgr. Ing. Wieslawom Dronkom a prezidentom Rzeszowa Tadeuszom Ferencom, aby vzájomne podpísali zmluvy o medzinárodnej spolupráci. S týmito mestami vstúpilo mesto Vranov nad Topľou do spoločných projektov a je predpoklad širokej vzájomnej spolupráce týkajúcej sa viacerých oblastí, tak na slovenskej ako aj na poľskej strane.

« späť

Stretnutie zástupcov miest Vranov nad Topľou a Boguchwala pred podísaním zmluvy. Stretnutie zástupcov miest Vranov nad Topľou a Boguchwala pred podísaním zmluvy.
« predchádzajúci Stretnutie zástupcov miest Vranov nad Topľou a Boguchwala pred podísaním zmluvy. Primátor mesta Vranov nad Topľou PhDr. Tomáš Lešo a primátor Boguchwaly Mgr. Ing. Wieslaw Dronko. Podpisovanie zmluvy o medzinárodnej spolupráci. nasledujúci »
aktualizácia: 02.03.2010 | počet zobrazení: 21483

Počet návštev od 21.02.2008: 2773044
Počet návštev dnes: 389
fb