Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Prijatie absolventiek po 50-tich rokoch

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Prijatie absolventiek po 50-tich rokoch

V obradnej sieni mesta sa v utorok 28. júna stretlo 13 absolventiek Strednej všeobecno-vzdelávacej školy, terajšieho gymnázia, zo školských rokov 1969 – 1972, ktoré spolu s triednou profesorkou Ninou Popaďákovou slávnostne prijal mesta Ján Ragan.

Z príhovoru primátora mesta Jána Ragana vyberáme: „Sú to skutočne krásne chvíle, keď sa stretávajú tí, ktorí pred 50-timi rokmi s maturitným vysvedčením opúšťali brány Jedenásťročnej strednej školy vo Vranove nad Topľou. Je pre mňa cťou, že vás pri tomto výročí môžem osobne privítať a pozdraviť tu, v obradnej sieni nášho mesta. Stretávam sa s vami tento deň, ktorý je pre vás významnou spomienkou na čas vašich rokov strávených v školských laviciach. Chcem sa vám pri tejto vzácnej príležitosti poďakovať za všetko dobré a pekné, čo ste doteraz na svojej životnej ceste vykonali pre dobro svojej rodiny, mesta a spoločnosti.“

V rámci tejto slávnostnej chvíle sa študentky triedy 3.C, spolu so svojou triednou profesorkou Ninou Popaďákovou, podpísali do pamätnej knihy mesta.

Viac fotografií nájdete tu: https://www.facebook.com/…173162344825?…

« späť

aktualizácia: 02.09.2022 | počet zobrazení: 2 663
Počet návštev od 21.02.2008: 4481759
Počet návštev dnes: 615