Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta

 

Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

 

PRIEMYSELNÝ PARK

INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

Najčítanejšie

Novoročný príhovor primátora

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Novoročný príhovor primátora

PrimátorMilí spoluobčania !


   Možno viac ako inokedy si začiatkom roka kladieme otázku, čo je to skutočné bohatstvo? Bohatstvo je zdravie. Radostné srdce. Pokojná myseľ, rodina a priatelia hodní pokladov. Sú to spomienky ležiace popri nás. A všetko, čo je bohatstvom sa nachádza v našom srdci. A z toho srdca treba rozdávať. Rozdávať láskavosť, porozumenie, šťastie, priateľstvo, veľkorysosť a možno aj múdrosť. Aj medzi nami je mnoho takých, ktorí rozdávajú svoje srdcia a vštepujú tak kúsok lásky do sŕdc všade tam, kde je tak prepotrebné.

   Šťastie si nosíme v sebe, stále so sebou a je len na nás, kedy ten čarovný balíček rozbalíme a budeme myslieť nie na seba, ale na svojich blízkych. Človek neraz stojí na rozhraní a nevie, ako a čo ďalej.

   Jediné, čo nás v takých chvíľach môže zachrániť, je láska. Niektorí jej hovoria „obyčajná“, mnohí si však myslia, že je to zázrak, ktorý sme dostali od Boha, aby sme boli bližšie k nemu, k jeho podstate, aby sme nezabudli, že život je nádherný a ponúka nám šancu malých aj veľkých začiatkov. Pretože každé ráno je malé narodenie, každý deň je malý život a každý večer je ako malý koniec.

   Do nového roka 2015 vám všetkým, milí Vranovčania, prajem veľa dobrého zdravia, rodinnej pohody, prostého ľudského šťastia, radosti z každého pekného dňa a z ľudí okolo seba. Nech vaše srdcia naďalej bijú aj pre iných a nech rozdávate radosť a lásku všetkým okolo vás. Aby sa oplatilo stretávať sa a poznávať v sebe dobro.

   Aby sa oplatilo žiť! Pretože dobre vieme, že tento svet prejdeme iba raz.

Ing. Ján Ragan, primátor mesta

« späť

aktualizácia: 19.01.2015 | počet zobrazení: 8 824
Počet návštev od 21.02.2008: 4481774
Počet návštev dnes: 630